Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30-40 év múlva több megkesered...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-40 év múlva több megkeseredett idős macskás nő lesz az igények miatt mint amennyi most van?

Figyelt kérdés

Rengeteg olyan férfi van aki egy nőnek sem kell (egyébként lehet jogos hogy nem kell nekik ilyen férfi senkinek)

Kinek kell egy félénk, Kövér, céltalan, anyuka pici fia, buta, hűtlen stb. férfi. Pedig rengeteg ilyen pasi van.

Csomó nőt ismerek akik 30 felett vannak de semmi, próbálkoznak de senki nekik megfelelő férfi.

Társkeresőkön is csomó nő van de hiába. De gondoljunk bele jóval több nő van mintahány piacképes férfi, még az állítólagos férfi többlet ellenére sem.

Ezek a nők ugye inkább egyedül maradnak minthogy összejönnének egy ilyen férfival ezáltal gondolom több nő lesz egyedülálló öreg korára mint most mert régen egy nőnek nem voltak ekkora igényeik, mert nem volt ekkora hangsúly az önmegvalosításra, feminizmusra stb.


Lehet mondani hogy ez egy lúzer gyk-s hisztije de azért picit gondoljunk ebbe bele


2018. máj. 24. 11:51
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
94%
Én nem okolom a férfiakat semmiért, semmi bajom nem volt velük soha. Csak az az egy bizonyos rétegük felfoghatná, hogy mindenki úgy válogat, ahogy akar, és nem az az egyetlen út a komoly kapcsolathoz, ha a nők leadják az igényeiket. Én sem fogom soha.
2018. máj. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem a férfiakat hibáztatom, hanem az egyéneket. Ha valakinek nem megy a fogyás, pedig mindent megpróbált és nem a pár százalék betegbe tartozik, akkor nagy eséllyel rosszul csinál valamit. Ilyet a környezetemből is tudok. Ha nem kellek senkinek kapcsolatra, akkor valószínűleg én csinálok valamit rosszul. Ebben mi a hibáztatás?


Kérdező, hiányoztak a hasonló fenyegető kérdéseid, cuki az aggodalmad, rózsaszál.

2018. máj. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
63%

"Bezzeg, a hasonló szintű, csak épp másik nemnek szóló válasz 0%-os.


A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad."


Ironikus, amikor az érintettek észre sem veszik, hogy fél perc után a saját tetteikkel igazolják azt, amivel amúgy nem értenek egyet.



#21: Ez így teljesen okés. Szerintem is mindenkinek joga van ahhoz, hogy társkeresés terén olyanok legyenek az igényei, amilyenek.

A gond azzal van, ami ezután következik. Az én válaszomban nem írtam, hogy bárkinek is le kéne adni az igényeit, mégis le leszek pontozva, mert nem olyan választ írtam, ami az itteni női felhasználóknak léleksimogató. Ha azt írtam volna, hogy fúj pasik, a nők mind cuksimuksik és tökéletesek, akkor simán 50% feletti lenne a válaszom.

Az igényekkel is az a gond, hogy sokan a sajátjukat tartják királynak, másét meg gáznak. Pl. rendszeres a kiakadás, amikor egy dagadt és ronda férfi kiírja, hogy ő szép és csodás barátnőt szeretne. Hát, akarjon ilyen lányt, neki is joga van az elvárásaihoz, maximum nem jön össze.

A másik gáz dolog, amikor valaki leírja az igényeit, majd ekézi a másik nemet, hogy nincs meg bennük ez a tulajdonság. Ha valakinek vannak igényei, akkor vállalja már a felelősséget, hogy nem másoknak szól be miatta.

2018. máj. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

"A másik gáz dolog, amikor valaki leírja az igényeit, majd ekézi a másik nemet, hogy nincs meg bennük ez a tulajdonság."


Erre mik a példák, amiket látni szoktál?

2018. máj. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%

A közhiedelmekkel ellentétben a férfiak legnagyobb része nem az a típusó csődtömeg, aki ide le van írva (nem, nem a szingli férfit mint olyat nevezem csődtömegnek, hanem a 30évesen anyu szoknyája mellett élő, full elhízottan cicababát kereső, céltalan, buta, tanulatlan egyedeket). Csak azok bőgnek a leghangosabban 20 különböző nicknévről per fő.


Lehet, hogy picit több nő lesz egyedülálló idősebb korára, de nem hiszem, hogy nagyon dramatikusan megnőne ez az arány. És a megnőtt arányból is lenne, aki ÉLVEZNÉ ezt a helyzetet. Nem feltétlen keseredik meg, aki egyedül marad. Nekem is van olyan ismerősöm, aki idős korára egyedül maradt, és nem kell neki pasas, élvezi az életet, eljár moziba, színházba, szórakozni... persze ahhoz tudni kell egyedül is elboldogulni és nem mástól várni az életünk megváltását. Jobb esetben egy párkapcsolat hozzá tud tenni a boldogsághoz, de nem attól függ.


Plusz azért ne a nők és a "piacképes" pasik arányát nézzük... nők közül is van olyan, aki nem piacképes, és még az általad leírt ronda, buta, tutyimutyi kategória is max. ráfanyalodna, ha már nem bírná tovább dugás nélkül...

2018. máj. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
71%

"Ma már az is nagy elvárásnak számít, hogy szeretném, ha nem nekem kellene felszednem egy férfit."


Akkor a férfi oldaláról is nagy elvárás, hogy ne neki kelljen felszednie egy nőt?

2018. máj. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

Én linkeltem a cikket, részben azért is érdekelt a téma, mert hasonló düh, világgyűlölet munkált bennem évekig és próbáltam megérteni a jelenséget. Sokkal félelmetesebb cikkek, fórumok is vannak. Simán rámész a 4chan valamelyik szekciójára és már találsz olyan threadet, ahol a rabszolgaság visszahozásáról elmélkednek, természetesen fiatal lányokkal, mert a harminc feletti nők már nem számítanak (azoknak bele kéne törődniük az önkéntes halálba, konkrétan ilyenek voltak leírva és nem vicceltek). Ismerős? Ez a jelenség egyre súlyosabb lesz, miközben ugyanezen emberek dühöngenek az Isis rémtettein-bár vannak, akiknek ez jelenti a megoldást, mert hiszik kapnak szexrabszolgát.

Ugyanolyan fekete-fehéren látják a világot, mint a radikális feministák.

Addig nem lenne baj, míg egymás között intézik el a vitáikat.


Nehéz őszinte önkritikát gyakorolni ez van. Ez vonatkozik nőkre és férfiakra is, már akik érintettek.

2018. máj. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem, hogy a múlt vagy a jelen hibája az, hogy ezek az incelek azt hiszik, nekik JÁR a nő, mint egy kiegészítő.


Szerintem a férfiaknak sem tetszene, ha számukra nem tetsző nők azt hinnék, tartoznak nekik a farkukkal, és gyilkolgatnának, ha nem kapnak phaszt.


De ez annyira mocsár színvonal. El sem tudom képzelni, hogy lehet gyűlölni valamit, amit ennyire akarnak.

2018. máj. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
0%
"Ma már az is nagy elvárásnak számít, hogy szeretném, ha nem nekem kellene felszednem egy férfit." - aztán ha odalépek hozzád, és megkérdezem a pontos időt, jössz a szabvány dumával: bocs, van barátom.
2018. máj. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
48%

#24: Pl.: Valaki leírja, hogy elvárás a hűség, aztán elkezdi mondani, hogy a másik nemben nincs egy hűséges emberke sem.

De jó példa a másoknak is szemetszúrt szöveg, hogy nehogymár a nőnek kelljen a férfit felszedni. Ezzel nincs semmi gond, ha valakinek szimpatikus. A környezetemben is van ilyen. A gond az, hogy amikor egy neki nem tetsző férfi kezdeményez, utána röhögve meséli, hogy az illető mit képzelt magáról és milyen gáz pasik vannak, hogy nem tudják, kiknél próbálkozhatnak.

2018. máj. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!