Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30-40 év múlva több megkesered...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-40 év múlva több megkeseredett idős macskás nő lesz az igények miatt mint amennyi most van?

Figyelt kérdés

Rengeteg olyan férfi van aki egy nőnek sem kell (egyébként lehet jogos hogy nem kell nekik ilyen férfi senkinek)

Kinek kell egy félénk, Kövér, céltalan, anyuka pici fia, buta, hűtlen stb. férfi. Pedig rengeteg ilyen pasi van.

Csomó nőt ismerek akik 30 felett vannak de semmi, próbálkoznak de senki nekik megfelelő férfi.

Társkeresőkön is csomó nő van de hiába. De gondoljunk bele jóval több nő van mintahány piacképes férfi, még az állítólagos férfi többlet ellenére sem.

Ezek a nők ugye inkább egyedül maradnak minthogy összejönnének egy ilyen férfival ezáltal gondolom több nő lesz egyedülálló öreg korára mint most mert régen egy nőnek nem voltak ekkora igényeik, mert nem volt ekkora hangsúly az önmegvalosításra, feminizmusra stb.


Lehet mondani hogy ez egy lúzer gyk-s hisztije de azért picit gondoljunk ebbe bele


2018. máj. 24. 11:51
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
75%
Én pl azért leszek megkeseredett macskás nő, mert többre tartom magam annál, hogy valami passzív, az "introvertáltság skála" autista szélén lévő, magára nem adó, önsajnáltató, gyk-n síró férfihoz bekopogjak gyerekszobájába az anyja házába, hogy "lécci legyél már a barátom és szexeljünk". Ma már az is nagy elvárásnak számít, hogy szeretném, ha nem nekem kellene felszednem egy férfit.
2018. máj. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
94%

"mert régen egy nőnek nem voltak ekkora igényeik, mert nem volt ekkora hangsúly az önmegvalosításra, feminizmusra stb."


Aham. Szoval szerinted boldogabb az, aki mos, foz, takarit egy lusta, elhanyagolt pasira, aki a tv elott sort vedel.


Amugy a nok nagy resze boldog hazassagban is egyedul marad, mert jellemzoen ok a fiatalabbak es tovabb elnek.

2018. máj. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
2%

Már most rengeteg ilyen van.

Nézd meg a face profiljait egy facebookos femináci fórumnak, csupa morcos, mogorva, magától elszállt, ámde teljesen átlagos, vagy az alatti idősödő nyanyák.

Vicc az, amelyiknek van párja, na azt komolyan tudom sajnálni, de hát az ő döntése.

2018. máj. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
72%

"Rengeteg olyan férfi van aki egy nőnek sem kell"

Forrás? Tanulmány? Statisztika?

Csak mert az egyik válaszoló által linkelt cikkben pl vannak kutatások, statisztikák, és azok marhára nem ezt támasztják alá...

Miért jobb hazudni magadnak, és megkeseredetten élni, mint összeszedni magad, és előrelépni?

2018. máj. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
91%

"30-40 év múlva több megkeseredett idős macskás nő lesz az igények miatt mint amennyi most van?"

Azt nem tudom hányan tartanak macskát de nehogy azt hidd hogy egy szar kapcsolatban ahol a párja házi rabszolgának nézi annyira boldog a nő. Szerintem legalább olyan gyorsan ha nem hanarabb keseredik meg egy nő egy rossz kapcsolatban mint egyedül.

Nem elég maga után rendet és tisztaságot teremteni ott a pasi is emellett hallgathatja a hisztijét jó ha legalább pénz hoz a házhoz mert sok még erre is alig képes a "lúzerek" közül. Emellett a legtöbb ilyen férfi nem tud vágyat csiholni a nőben szóval a szex is kilőve. Összességében tehát több meló azonos vagy alig jobb anyagi körülmények és plusz lelki terhek mindenféle kielégülési lehetőség nélkül. Nem tűnik kevésbé nyomasztónak mint egyedül lenni.

Válaszolva a kérdésedre ugyanannyi lesz a magányos megkeseredett ember mint most mert egy rossz kapcsolatban ugyanolyan szomorú és magányos az ember csak még csapdába is van.

2018. máj. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
85%
Azt figyeltem meg, hogy az ezt hangoztató szerencsétlenek fejében semmi más megoldás nincs, minthogy a nők adjék le az igényeiket és velük jönnenek össze. Sőt, mint elszállt igény. Az én igényeim is persze undorítóak, felszínesek, sértőek, mindig ezt kaptam, ha leírtam őket. Na meg, hogy egyedül fogok maradni. Aztán lett egy olyan párom, amilyet mindig is szerettem volna, és 5 éve velem van, szeretjük egymást. Erre pedig az a válasz, hogy ha olyan jó pasi tényleg, akkor miért gondolom, hogy majd pont én kellek neki, és nem fog lecserélni. :D Frusztrált szemétládák vagytok, akik nem tudják elviselni, hogy már a nők is úgy válogathatnak, ahogy akarnak, és megtehetik, hogy inkább egyedül maradnak, mert nem szorulnak rá senkire. Én is inkább választanám az egyedüllétet, mint egy olyan pasit, aki nem tetszik.
2018. máj. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
94%

"Kinek kell egy félénk, Kövér, céltalan, anyuka pici fia, buta, hűtlen stb. férfi. Pedig rengeteg ilyen pasi van."


-->


"Ezek a nők ugye inkább egyedül maradnak minthogy összejönnének egy ilyen férfival ezáltal gondolom több nő lesz egyedülálló öreg korára mint most mert régen egy nőnek nem voltak ekkora igényeik..."


... Ekkora igényeik?!? Az mióta nagy igény, hogy ne legyen valaki hűtlen / igénytelen / stb... Ha ez nagy igény, mi a kis igény? Ne verjen agyon oszt jóvan? Vagy ne fulladjak meg alatta egyébként jöhet? Jesszusom, nem igazán értem ezzel mit akarsz kifejezni...

2018. máj. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%
A cikk azért elég lehangoló. Nem "kap" szexet, ezeknek alapjaiban van baj a gondolkodásukkal.
2018. máj. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
74%

"De gondoljunk bele jóval több nő van mintahány piacképes férfi, még az állítólagos férfi többlet ellenére sem."


És ugyanúgy jőval több férfi van, mint piacképes nő, ha van két közel azonos elemű halmas és az egyiket leszűkíted, akkor kevesebb elem lesz benne, mint a másikban.


Most így az elműlt három és fél évre visszagondolva amióta szingli vagyok a következő elsőre piacképesnek kinéző nőkkel sodort össze a sors.


* Nagyon szimpatikus lány, kiderült, hogy aláírásokat gyüjt egy poszterre azoktól, akikkel lefekszik és csak ez érdekli.


* Koncerten összebarátkozunk egy lánnyal, egész este tapadt, majd kitalálta, hogy aludjak nála (itt már nem tudtam komolyan venni), ami után diszkréten körbekérdezgettem és kiderült, hogy eddig csak 40 feletti csávói voltak és előző este szakított vele az egyik, mert megcsalta.


* Két lánnyal elkezdtem dumálgatni egy pub kiülős teraszán, jó hangulat, meg minden, majd valahonnan előjön ki mit gondol a kapcsolatokról, mindketten úgy állnak hozzá, hogy csak nyűg és inkább csak kalandozni akarnak.


* Elmentem randizni párszor egy lánnyal, akivel mindig nagyon jól elvoltam, bár külsőre nem volt az esetem, sajnos nem alakult ki a vonzalom részemről, bár most már bánom, hogy nem adtam még időt a dolognak, de túlságosan beleélte magát és nem akartam, hogy még nagyobbat huppanjon. Ő bár fejben rendben volt, eléggé elhanyagolta magát és ezzel én nem tudok mit kezdeni.


* Ismerőssel véletlenszerűen összefutottam, volt vele egy csaj aki éppen szerelmi bánatos volt szakítás után, egész este beszélgettünk és a lényeg, kellett volna neki egy lábtörlő, aki visszaadja az önbizalmát.


* Egy régi lánybarátom, akivel inkább nem kezdtem ki, mert mindig valami fura érzésem volt vele kapcsolatban, állandóan mondogatta milyen pasit akar, aztán mindig valami olyannal jelent meg aki köszönőviszonyban se volt az ő elvárásaival.


* Odajött hozzám egy lány, hogy vegyem fel facebookon, egyszer rámírt, beszélgettünk a semmiről, mert nem volt képes egy társalgásban aktívan részt venni, én meg nem erőlködtem, mert kezdett rendőrségi kihallgatásba átlépni a dolog, utána egy héttel letörölt, nem is értem mi volt a terve. Ehhez hasonló történt máskor is, de ez volt a legextrémebb.


Így első körben ennyi jut eszembe, az egy kapcsolatom ami volt, az is egy kupac ürülékkel ér fel, mert meg lettem csalva, úgyhogy eléggé idegesít, amikor valaki minden nőt szentnek állít be.


Persze normális nőkkel is találkoztam, de vagy foglaltak és sose szinglik 16 másodpercnél tovább, vagy nagyon nem tetszenek külsőre.


Mindenesetre, most éppen alakul valami, egy nálam 5 évvel fiatalabb lánnyal (24 vagyok), ez egy olyan dolog amit alapvetően elítéltem, de igazság szerint már nem érdekel.

2018. máj. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
32%

Azt vettem észre, hogy egyre több a macskás-megkeseredett nő. Régebben többnyire olyan szövegkörnyezetben láttam ezt a macskás nő kifejezést, amikor egy 30-40-es vagy idősebb nőről volt szó. Pár évem már huszonéves lányoktól is hallottam. Pár napja egy 15 éves lánytól hallottam, hogy ő bizony macskás nő lesz...

Fiatal korban tényleg az elszállt igények miatt sok a magányos nő, de később az látom, hogy egyszerűen nem kellenek senkinek. Sőt, egyre több nőknél sikeres férfit látok, aki egyszerűen nem akar komoly kapcsolatot. A fiatalon nagy igényekkel rendelkező nők pedig idősebb korukra általában bekattannak, hogy nekik kell a nagy szerelem és egy őket kihasználó, vagy szeretőként tartó kapcsolatba mennek bele. Mert egyszerűen nem tudnak többet nyújtani.


Az előttem lévő válaszok részben tök jól rámutatnak bizonyos hibákra. Mindenért a másik nem okolása és alázása, az önkritika teljes hiánya, előítéletek. Bezzeg, a hasonló szintű, csak épp másik nemnek szóló válasz 0%-os.

2018. máj. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!