Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt a legrosszabb randitok?

Figyelt kérdés
Mi történt ?
2018. máj. 13. 15:24
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Zöld kéz ment mindenkinek.

2018. máj. 13. 16:09
 12/21 anonim ***** válasza:
97%
#10 es fu azokat az elemes kutyákat de utálom... Azok nem is kutyák ..a kutya a Vizslánál kezdődik.. :D bocs ezt nem hagyhattam ki.. Tuti valami plazap*csa volt a csaj ugye?
2018. máj. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
51%
Amelyikre el se mentem. De egyben ez volt a legjobb is.
2018. máj. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
88%

Egy gyönyörű szép, intelligens lánynak tűnt, úgy ismertem meg.


első randi végén elmentünk ebédelni is, Amolyan vékonyan sportos lány volt, betermelt 5 db rántott húst, krumplival rizzsel kovászos ubival, 4 dl üdítővel, plusz a végén egy adag somlóival, és én cxsak néztem, hogy azt mind betermelte 25 perc alatt, a felét sem bírtam megenni, a végén olajos volt a szája meg ketchupos....


volt amikor mondtam, hogy várj megtörlöm a szádat....aztán 2x böfögött is, de hallotta más is.


a külsejéből ítélve ki nem néztem volna belőle,


majd megjelent az anyja kiderült az várt kb 4 asztallal odébb, és bemutatkozott és akkor mik a terveim a lányával, háát mondom majd jövőhéten megbeszéljük....

2018. máj. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
85%
#14: és a végén az anyját is neked kellett meghívnod? :D
2018. máj. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Volt sok szar. De talán az, amikor a srác elkezdte kritizálni a külsőmet (szerinte kamuzok a súlyomról, mert a combom túl vastag), oké, nem tetszhetek mindenkinek, bár nem szoktam a számokkal játszmázni, feleslegesnek tartom, tehát a főgond nem ez volt, hanem amúgy este volt, és ő mindezek után mutat pár méterrel arrébb, hogy ott egy bokor, ott senki se látná, ha csinálnánk valami huncutságot.

Én ránéztem az órámra, és közöltem, hogy sajnos nekem ez nem fog beleférni az időmbe, de neki jó huncutkodást kívánok, és eljöttem.

2018. máj. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
92%

A srác hozta a haverját. Az egész szitu gáz volt. A képeken mindig a haverjaival volt. Megkérdeztem, hogy biztos, a nyúlánk srác, mondta igen ő az. Hát jött a nyúlánk srác is, meg a fiú akivel valójában leveleztem. Ok. Én még ezen ponton megbocsátottam volna neki. Meg akartam beszélni vele a dolgot, hogy ne szégyelje a külsejét... erre lehordott engem, hogy milyen felszínes ringyi vagyok, meg én sem úgy nézek ki mint a képeken. Ott ordított velem az étteremben. Ciki volt.


Végül a haver is rám írt bocsánatot kért a randipartnerem viselkedéséért, meg hogy ő sem tudott mit reagálni akkor. Aztán barátok lettünk. Beintegrálódtam a haveri társaságba pl. Ha volt kirándulás, 1 hetes tábor mindig hívtak és legtöbbször mentem is. (100 km lakunk egymástól)

Végül itt ismertem meg a páromm. Az egyik fiú bátyja is csatlakozott hozzánk. Vele melegedtem össze, mert nagyon hasonlít a szemléletünk sok a közös bennünk. Az eredeti randipartnerem próbált fúrni de a társaság kiállt mellettem. Úgy ennek szerncsés vége lett.

2018. máj. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Egy lánnyal volt két éve. Elvittem egy elitebb kávézóba ahol a legjobb a fagyi kehely. Ültünk miközben kb 3 szor fingott brutál hangosat majd röhögött és legyezte. Mesélt arról hogy a kádba szokott a panelba olyant nyomni hogy kettővel alatta is hallják.


Mindent fizettem utána pénzt kért buszjegyre és a telefonomon telefonált kb 10 percet mert az övén nem volt pénz...


Bármit mondtam a randin az nem érdekelte csak arról volt szó mekkora szemét az exe meg milyen jól keresett..


Utólag kiderült hogy még aznap mással is randizott

2018. máj. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
De gondolom, nagyon szép volt, ugye?
2018. máj. 14. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Első - és utolsó - randi.


- fogdosott - rászóltam, de csak folytatta

-már arról ábrándozott, hogy következő héten elmegyek hozzá (és megd.ghat)

- félóráig az exéről beszélt kávé mellett

- aztán meg, hogy úgy örül, hogy rám talált, mert lesz, aki főzzön-mosson rá


Kávé felhajt, bocs mennem kell. Leírtam neki aztán, hogy hagyjuk egymást, de még három hétig írkált rám minden nap meg hívogatott.

2018. máj. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!