Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt a legrosszabb randitok?

Figyelt kérdés
Mi történt ?
2018. máj. 13. 15:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
82%
Egy herceget vártam és egy varangy jelent meg.
2018. máj. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
83%
Nekem eddig csak 5 randim volt, abból a legrosszabbnál a csaj rögtön loholt előre, már a kajánál úgy indult, hogy előrement magának venni, hogy én meg addig vigyázzak a holmijára. Aztán később meg végig az exéről beszélt, hogy ilyen olyan jó volt, meg úgy hiányzik (pedig az elmondása alapján nagy ívben tojt rá, még meg se tudta fektetni) Már majdnem úgy voltam, hogy a villamoson ellenkező irányba szállok fel, és megyek is haza. De aztán még egy darabig elkísértem. Folytatást egyikünk sem akart komolyan, bár mondjuk én szexben benne lettem volna, de így egyértelműen hamar letisztázódott a dolog hogy ez ennyi volt.
2018. máj. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
71%

Utaztam kb. 150 kilométert és durván zárkózottan viselkedett a lány, szóval semmi sem lett. Az volt megbeszélve, hogy mivel ennyit utazok, ezért együtt töltjük az időt addig, amíg nem megy az esti buszom. Akkor is, ha nem akar valamelyikünk többet és ezt nyugodtan közölni is lehet, maximum mozizunk egyet vagy ilyesmi. Egyszer csak a lány kiakadt, hogy rossz emlékek jutottak az eszébe, ezért haza megy.

Utólag elmondta, hogy keménynek kellett volna lennem és nyomulósabbnak, mert ő azt várta. "Nemolyanlányként" a kövi hétvégén már le is feküdt egy drogossal.

2018. máj. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
87%
Az volt a legrosszabb, mikor a férfi csak úgy mellékesen egy ártatlan kérdésemre bevallotta, hogy egyébként neki van barátnője, csak hát olyan langyos a kapcsolat. Ezt nem tudta közölni velem a néhány hét alatt sem, amikor is folyton a nyomomban volt, mivel egy irodaházban dolgoztunk. Abban a percben ott hagytam szó nélkül.
2018. máj. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Egy szilveszteri randi volt kb 12 éve. A belvárosban találkoztunk, szóval ott álltam egyedül petárdázó bandák között, amitől eléggé féltem. A sráccal akkor találkoztunk először. Nagyon csúnya volt, meg igénytelen hosszú zsíros haja volt hozzá, de mivel neten jól elvoltunk, gondoltam próbálkozzunk. Magassarkú vettem, és átsétáltuk a fél várost. Végig nem szólt egy szót sem, bármit kérdeztem max, 2 szót mondott. Mikor megálltunk egy padnál, mert nagyon fájt a lábam, közölte, hogy ha most hazamegy még meg tudja nézni a Gálvölgyi show-t. Kérdeztem, hogy az jobb program lenne e, azt mondta igen. Szóval 11re otthon is voltam. Utána chaten elhordott engem mindenféle mocsok r... ncnak, szóval letiltottam. Nagyon fura és rossz volt.
2018. máj. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Két nagyon hasonló is volt, mindkétszer beszélgetés lett volna a program, csak élőben kiderült, hogy a lány beszédben sokkal kevésbé boldogul a nyelvvel, mint írásban. Nem lehetett velük értelmesen beszélgetni.
2018. máj. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
19%
#5os sajnos a legtöbb pasi ilyen..... Sajnállak
2018. máj. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
98%
Felmentem Pestre életem első randijara kb 2 óra volt az út, vártam ra egy órát... Végül vettem magamnak egy kürtős kalácsot lassan megettem es hazamentem.. Legdrágább kürtős kalács amit valaha ettem... Azota se voltam randin...
2018. máj. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
86%
#7: Mutatnál erről egy statisztikát?
2018. máj. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Első randi csetelések után:

A csaj egy kis yorkshire terrier kutyával érkezett. A kutya a póráz végén, ahogy közel értek szó mélkül megharapta a lábam. Ösztönösen le akartam rázni a lábamról, lerúgni. A kutya félkörívben repült a póráz végén a csaj körül majd landolt.

'A k.va anyádat rugdosd" mondta nekem, majd én is szépen elköszöntem.

2018. máj. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!