Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért utasítottatok/utasította...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utasítottatok/utasítottak vissza?

Figyelt kérdés
Mik voltak a leggyakoribb okok, amiért az ismerkedés során visszautasítottatok másokat? És mik voltak a leggyakoribbak, ami miatt ti utasítottatok vissza másokat?

2018. máj. 9. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Engem 2 srác utasított el, túl határozott és intelligens voltam nekik, valamint külsőre sem pont ilyen lányt képzeltek el. Én több okból utasítottam vissza embereket, egyrészt külsőleg nem jött be, másrészt nem voltak ambíciói, csak élt bele a világba, nem lehetett vele közös életet tervezni.
2018. máj. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%

Engem a legtöbbször azért, mert mégis inkább újrakezdené expartnerével.


Én általában azért, mert nem tartott sehova a másik és nem láttam közös jövőt a dologban.

2018. máj. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%

Olyan nem volt még konkrétan, hogy leszólítottam vkit, és elutasítottak. Olyan volt, hogy kérés nélkül megmondták, hogy nem érdekelném őket, mert szerintük unalmas vagyok, nem vagyok elég talpraesett (értsd: szépen megkértem, hogy menjen el az útból, nem pedig félrelöktem :D) meg nem vagyok elég vékony.


Ami miatt én visszautasítottam illetőket:

- igénytelenség, ill. láthatóan alkoholista és drogos

- bunkóság, modortalanság (amikor nem is köszön, hanem azzal kezdi, hogy jó a mellem és társai, vagy kétértelmű kérdéseket tesz fel)

- láthatóan durván szellemi fogyatékos volt az illető

- nagyon sokkal idősebb nálam

- nem tudtunk kommunikálni, mert egyikünk sem beszélt elég jól a másik által beszélt nyelveken

2018. máj. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Valamikor 16 éves korom környékén eljutottam odáig, hogy nem szerettem volna 2-3 hónapig járogatni senkivel, hanem fiatalon férjre és családra vágytam. 18 voltam, mikor összejöttem a férjemmel, közben bárki próbálkozott, elutasítottam. Nem láttam bennük azt, amit a férjemben igen. Jól döntöttem, 10 év, 4 gyerek és még mindig tartó szerelem az eredmény. 😊
2018. máj. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%
4-es! Egy online gratulációt küldenék neked! Ez lenne a normális szerintem, nem az, ami a mai világban általánosan jellemző. További sok-sok együtt töltött évet kívánok!
2018. máj. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen, én is gratulálnék a 4esnek!


Engem kimondottan még nem utasítottak vissza, legalábbis szóban nem. De ha a jelekre való 0 reagálást elutasításnak veszem akkor olyan 3 volt.


Az egyiknek a bnőm jött be (igénytelen egy srác volt XD), a másiknak volt bnője...hogy akkor miért bámult engem megállás nélkül azt nem tudom, a harmadiknak pedig valaki hazudott rólam vmi undorító pletykát amit az illető el is hitt.


Hogy én miért utasítottam vissza: túl öreg (50 feletti), túl fiatal (18 alatti), szegény nem volt a helyzet magaslatán, nem vonzódtam hozzá, felesége volt, cigus volt, és azt kihagytam h akik a barátom óta próbálkoznak mind elutasítom, ott nincs ilyesmi kifogás.

2018. máj. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Újabb esetek: elképesztően unalmas volt a fiú, a beszélgetés akadozott, nem tudtunk egymás mondandójára reflektálni, az egész olyan volt, mint egy rossz állásinterjú.

A másik esetben nagyon stimmeltünk intellektuálisan, elképesztő humora volt a srácnak, és nagyon kedves volt, de egyrészt nem tudott volna az életstílusommal lépést tartani, másrészt pedig nem éreztem, hogy egy kicsi testi vonzódás is lenne részemről.

Nekem fontos, hogy legyen kémia, ami 1., 2. randin kiderül, és hogy tudjunk beszélgetni és nevetni együtt.

2018. máj. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!