Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Introvertált lányként hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Introvertált lányként hol ismerkedhetek új emberekkel?

Figyelt kérdés
2018. máj. 2. 17:05
 1/9 anonim ***** válasza:

Jó kérdés, az a baj, hogy lehet a próbálkozás erőltetettnek tűnne még ha nem is az.


Baráti kör, ahol ár eleve ismered az illetőt.

Járj valami tanfolyamra ami érdekel és korodbeliekel vagy együtt vagy nem tudom mi az az életkor különbség ami belefér.

2018. máj. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
Bárhol, csak rajtad múlik
2018. máj. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mit szeretsz csinálni szabadidődben? Olyasmit amihez ki kell mozdulni otthonról?
2018. máj. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ahol szeretnél. Kezdeti lépésként válaszolj a most kapott privátokra itt, aztán facebookon is a rád író srácoknak.
2018. máj. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is introvertált vagyok, nem kicsit. De pont ezért nem akarok emberekkel ismerkedni. Ahogy lehet, rázom le őket.
2018. máj. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez amúgy jó kérdés akár fiúkról akár lányokról van szó.

Azt kevesen díjazzák ha csak úgy megszólítod őket az utcán, könyvtárban... neten meg mindenki tud valamit nyögve odaböfögni.


Nekem ami jó volt hogy sokat utaztam vonaton egyhuzamban 4-5 órákat és úgy néha feljött egy egy téma valakivel és jót lehetett beszélgetni:)

Ez gondolom nálad nem játszik...


Talán... hát nem is tudom. Igazából ha van valami hobbid játszol vagy valami ahol van ,,közösség" úgy ott érdemes dumálni és egy idő után talán találkozni:)

2018. máj. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2018. máj. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én szívesen beszélgetek veled privátban ha gondolod. 27F
2018. szept. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ugyanott, ahol az extrovertáltak, csak legyél kicsit nyitottabb, mint szoktál.
2018. szept. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!