Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy kicsit introvertált srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kicsit introvertált srác hol tudna sikeresen ismerkedni?

Figyelt kérdés
2018. márc. 4. 07:25
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ha van valami hobbija, szenvedélye, érdeklődési területe, amelyben magabiztosan mozog, amit szeret, és ha van olyan saját világa, amelybe szívesen beinvitálna másokat, akkor ott. (Ha szeret túrázni, akkor gyalogtúrán, ha könyvrajongó, akkor az áprilisi Könyvfesztiválon... hadd ne ragozzam.)


Persze csak ha arról van szó, hogy valóban introvertált. Én pl. introvertált vagyok, ami azt jelenti, hogy egyszerűen nem igénylem, hogy tizen-x ember mellé a tizen-x+1-dikkel is lefolytassak egy teljesen céltalan csevejt, és nem akarom bebizonyítani minden, számomra érdektelen embernek, hogy voltaképp milyen jó arc vagyok. Elvagyok a saját világomban, de ha valaki tetszik és érdekel, akkor

Viszont sokan vannak, akik neurotikusak, nincs semmi hobbijuk, nem érdekli őket semmi, de azért introvertáltnak nevezik magukat. Nekik először változtatni kell a hozzáállásukon, mert náluk nem az "introvertáltság" a gond.

2018. márc. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!