Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 23 (F) évesen nincsen úgymond szociális életem az nagyon gáz? Felteszem csökkenti a párkeresési esélyeimet.

Figyelt kérdés

23 vagyok, otthagytam az egyetemet és 2 éve dolgozom (150 netto), szülőkkel lakom még (házra gyűjtök) és jóformán a munkámon kívül sehova se járok el... szabadidőmben olvasok, gépezek, filmet nézek... vidéken lakom szóval alapból nincs valami sok lehetőségem, most lett meg a jogsim, vettem autót... építkezni a családi telekre fogok.Külön bejáratú ház meg minden, csak közös udvar bár lehet inkább el kéne költöznöm de az sokkal drágább...



Soha nem volt még barátnőm és végre szeretnék egy párkapcsolatot de semmi esélyét nem látom ha így folytatom a dolgokat... próbálkoztam online társkereséssel és vannak nők akikkel "matcheltem" de egy két nap után meghalt a beszélgetés...

Fogalmam sincs mitévő legyek...



2018. máj. 1. 11:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem a lakáskörülményeiden múlik a csajozás, úgyhogy ezt a témát teljesen fölösleges boncolgatni.


Igen, ha nincsenek barátaid és nem jársz el sehova akkor senki nem fog téged új embereknek bemutatni. Nagyon sok ember közös ismerősökön keresztül ismeri meg egymást városi rendezvényen (pl. a majálison ami ma volt és gondolom nem mentél ki rá!), házi bulin meg akármilyen közösségi eseményen. Én pl. az egyetemi szobatársam barátjának a barátjával jöttem össze. Anyukám egy hittanos társának az unoktesójával (apámmal) jött össze. A valakinek a valakije módszer nagyon jó, de barátok kellenek hozzá, nem külön bejáratú ház. ;)

2018. máj. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem gáz.Akivel találkoznod kell a sorsod szerint , azzal úgyis találkozni fogsz.
2018. máj. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok én is, valaki beszélgetni?
2019. jan. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!