Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit mondjak a barátomnak, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak a barátomnak, ha egy másik pasival szeretnék randizni ahelyett, hogy vele tölteném az estét?

Figyelt kérdés

2 éve élünk kapcsolatban a barátommal. Ő sose volt házas, én már elváltam, épp ezért sokszor nehezen találjuk meg a közös hangot, és már nem igazán tetszik a vele való együttélés gondolata. Alapvetően más az életvitelünk, és sokszor veszekedés a vége. Sosem volt az az érzésem, hogy ő az igazi, ezért (és miatta is) nem is jutottunk tovább annál, hogy a hétvégéket általában nálam tölti.

Mivel úgy érzem, nem tudnám mellette leélni az életem, továbbra is keresek párt az ő tudta nélkül, randizok néha. Az egyik férfi, aki szimpatikus és úgy érzem, jobban egymáshoz illünk, elhívott egy programra hétvégén, ahova szívesen elmennék vele. De nem szeretném, ha a barátom erről tudomást szerezne (ő sose visz el sehova, hiába kérem, hogy menjünk el közösen), mert engem hibáztatna, hogy miért más pasikkal töltöm az estét, és csak ígérgetné, hogy másképp lesz, de nem változik - volt már erre példa.


Azon gondolkozom, hogy szakítok vele, de nem akarom egy csúnya veszekedéssel meglépni ezt és még nem most. Nem hiszem, hogy hosszútávon együtt maradunk, és a másik férfivel szívesebben ismerkednék, nem szeretném lemondani a progtamot vele.

Ezért most segítséget kérek, hogy mit mondjak neki, milyen kifogást tudnék felhozni, hogy ne gyanakodjon?


A kérdésre várok válaszokat, nem a párkapcsolatomra szeretnék megjegyzéseket. Köszönöm.



2018. febr. 7. 13:34
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Magyaran nem akarod kidobni mert nem akarsz ket tűz kötés esni...ahha ertem mar :D
2018. febr. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
14%
Nincs barátnő, aki biztosítana alibit?
2018. febr. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Ez eléggé gerinctelen dolog. Megvárod, hogy működik-e a másikkal és ha igen, csak akkor szakítasz?


Magyarázat bármi mehet, innentől kezdve úgyis hülyének nézed a barátod. Akkor meg nem mindegy mit hazudsz neki?

2018. febr. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
60%

Mondd el neki az igazat.

Vagy valaki barátnőt kamuzz be. De inkább az igazat mondd meg neki.

2018. febr. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
87%
Növessz gerincet, állj elé és közöld a helyzetet.
2018. febr. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Az igazat, csakis az igazat, a teljes igazat.
2018. febr. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb megoldás mégis csak a gerinc beszerzése lenne.
2018. febr. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
88%

Nem fárasztó fenntartani egy szar kapcsolatot csak azért, mert egyelőre nincs másik? Vagy jó érzés utolsó gerinctelen mocsoknak lenni? Komolyan nem értem az ilyen embereknek nem nevezhető lényeket, mint te, kérdező, ennyire fáj korrektnek lenni?

Egyébként ha annyit mondsz, hogy dolgod van, pont elég, úgysincs köze hozzád, ideje lenne neki is megtudnia.

2018. febr. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Szakits. Mi ertelme ennek igy?
2018. febr. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
16%
Töltsd velem az estét, én szívesen fizetek a ribizliknek.
2018. febr. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!