Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 23 (F) évesen nincsen úgymond szociális életem az nagyon gáz? Felteszem csökkenti a párkeresési esélyeimet.

Figyelt kérdés

23 vagyok, otthagytam az egyetemet és 2 éve dolgozom (150 netto), szülőkkel lakom még (házra gyűjtök) és jóformán a munkámon kívül sehova se járok el... szabadidőmben olvasok, gépezek, filmet nézek... vidéken lakom szóval alapból nincs valami sok lehetőségem, most lett meg a jogsim, vettem autót... építkezni a családi telekre fogok.Külön bejáratú ház meg minden, csak közös udvar bár lehet inkább el kéne költöznöm de az sokkal drágább...



Soha nem volt még barátnőm és végre szeretnék egy párkapcsolatot de semmi esélyét nem látom ha így folytatom a dolgokat... próbálkoztam online társkereséssel és vannak nők akikkel "matcheltem" de egy két nap után meghalt a beszélgetés...

Fogalmam sincs mitévő legyek...



2018. máj. 1. 11:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban, kb én is kiírhattam volna ezt a kérdést :D Nekem jogsim régóta van, autót viszont csak par hete vettem. Eddig faterét hajtottam, azzal jártam be dolgozni. Igazából nem tudok semmi hasznosat mondani neked.. sok sikert :)
2018. máj. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi, neked is :( olyan szar ez, tudom, hogy ki kéne mozdulni otthonról, barátkozni, ismerkedni, de hol? Hogyan? Azt se tudom hol kezdjem...
2018. máj. 1. 12:07
 3/13 anonim ***** válasza:

Gáznak nem gáz, de az esélyeket csökkenti, egyrészt mert kisebb a merítés, másrészt meg gondolom nem vagy rutinos a nőkkel való kommunikációban, hogy ledumáld róluk a bugyit könnyen.

Egyébként én is hasonlóan vagyok, pár haveron kívül semmi szociális környezet ahol ismerkedni tudnék. De mondjuk elvagyok magam is, vagy azokra a dolgokra koncentrálok, amiket én szeretek csinálni, aztán barátnő meg ha egyszer lesz akkor lesz azt annyi.

2018. máj. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az, hogy nincs diplomád, nem kizáró ok, még az sem mindenkinek, hogy otthon ülős vagy inkább, hiszen vannak hasonlóak lányban is.Viszont az, hogy a szülőkkel egy udvarban építeni házat? Na az már nagyon sokaknak kizáró ok...25/n
2018. máj. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Bocsi, de nem tisztáztam eléggé a ház témát. a család már egy ideje tervezet külön garázst építeni és úgy voltam vele, hogy akkor már én is beszállok és legyen tetőteres az egész, hogy legyen úgymond valamennyi magánéletem míg megtudok magamnak engedni egy saját telket házzal viszont addig is ne kelljen osztozkodnom...

https://www.youtube.com/watch?v=zEkqQAhaLUc ez lenne az. Nem tervezem, hogy örökre itt éljek... az albérlet pedig szerintem baromság és semmi értelme.. akkor már inkább lakáshitel és akkor legalább tudod, hogy a tiéd lesz a ház...

2018. máj. 1. 21:10
 6/13 anonim ***** válasza:

De ha már egyszer pénzt ölsz bele meg magánéletet szeretnél, akkor miért nem nézel egy kis egyszobás lakást...azt már olcsón lehet kapni...(én is pár száz ezerért vettem) szerintem sokkal nagyobb esélyed lenne vele, mint azzal , hogy szülőkkel...

A 25/n

2018. máj. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hol vettél te olyat? itt még egy egy sima telket se lehet kapni pár százezerért :o
2018. máj. 1. 21:27
 8/13 anonim ***** válasza:
Egy kétszintes panellakásban....kezdésnek az is megteszi..:)
2018. máj. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
mármint milyen megye? Én fejér megyében lakom Pesttől kb 40km-re és itt esély nincs ilyet találni, most mentem végig rajta... hacsak nem valami szőlő présház átalakítva de az is kb 1 és fél milla...
2018. máj. 1. 22:00
 10/13 anonim ***** válasza:
Nógrád megye
2018. máj. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!