Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kizártam teljesen mindenkit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kizártam teljesen mindenkit az életembből, mert taszított a szociális élet, csak kollegáimmal vagyok napi szintű kapcsolatban. Viszont most már vágyok egy kapcsolatra. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Antiszociális mivoltomból adódóan mára nem maradt semmilyen baráti köröm, amit társkeresésre tudnék használni. Teljesen jól elvoltam így, hogy néha "horogra akadt" valaki, viszont ahogy öregszem, már vágyom egy kapcsolatra. Jó lenne valakivel sétálni a belvárosban, kirándulni, nyaralni, vagy akár egy bevásárlás, mozi, bármi, de a legtöbb hétköznapi dolgról így fantáziálgatok mostanában. Tudom nyálas, engem is meglep. Magányos vagyok, régen meg pont nem érdekelt, sőt talán örültem is, hogy nincs párkapcsolatom.


Bulikon általában jól éreztem magam, de társaságokban nagyon ritkán, általában feszengek, nem tudok jópofizni, small talkokkal mit kezdeni. Hogy lehetne így barátnőt szerezni, hogy helóka hát barátaim nincsenek, normális kapcsolatom sem volt, csak néha lefeküdtem 1-2 ribivel"

Minden lány otthagyna, max, ha vonzónak tartana megdugatná magát velem és ennyi.



2018. febr. 23. 19:50
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
Én is így voltam mégis találtam párt. Ismerkedni lehet a neten, utána pedig élőben nem panaszkodni kell meg olyanokkal indítani, hogy nincsenek barátaim, életem..stb, hanem a jó tulajdonságaidat előtérbe helyezni.
2018. febr. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
20%
Hány éves vagy?
2018. febr. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A húszas éveim közepe felé vagyok.
2018. febr. 23. 20:10
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Csomó nőt nem érdekelné szerintem, főleg a féltékenykedő típusokat. Az jobban zavarja őket, ha szűz lennél.
2018. febr. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem egy lány nem a baráti társaságod fog téged vonzónak tartani, hanem a személyed miatt ha megismer.
2018. febr. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%
jav: baráti társaságod miatt...
2018. febr. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
Óh, hát akkor messze van vagy még lemaradva semmiről. Ne aggódj, tényleg.
2018. febr. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%

pont ugyanez vagyok. mas kerdes h volt nagy barati korom. kiterjedt. de ahogy Te is, elegem lett a jopofizasbol, meg a kamu dolgokbol. mára nincsenek barátaim. Lakotarsammal élek Pesten. Néha iszunk de ennyi. Ismerkedek itt ott, néha van valaki, de komoly évek óta nincs.

hiányzik. nagyon. görcsölök is rajta sokat, olykor magamat okolom, hogy bennem van a hiba.

27 vagyok. van pár évem, de valahogy minden magányosan töltött percet elfecséreltnek érzek.

2018. febr. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nem tudom ki pontozgatott le mindenkit, de próbáltam kompenzálni. :/
2018. febr. 25. 19:38
 10/10 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben vagyok mint te. Én több mint 3 éve vagyok egyedul. Volt barátnőmet itt ismertem meg... Azóta hiszed vagy sem csak elutasítást kaptam a lányoktól! Hát óriási. Még csak egyejszakasom se volt soha.


25/F

2018. febr. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!