Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti nem unjátok még, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem unjátok még, hogy a nőket folyamatosan szórakoztatni kell? Ők meg cserébe nem adnak semmit

Figyelt kérdés

Sok esetben még puncit sem, csak ígérgetik. Sajnos nagyon el van szállva a ló, netes társkeresőkön és szórakozóhelyeken ki van nyalva a fiatal nők feneke, a férfiak szórakoztatják őket, próbálnak valami egyedivel előrukkolni nekik, fizetnek nekik mindent, próbálnak kitűnni a sablon férfiak közül, és egész egyszerűen a nőknek nincs más dolga mint élvezni a szórakoztatást és az ingyen italokat.

Ti nem unjátok már ezt? Miért ilyen az élet?


2018. ápr. 26. 15:46
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
65%
Hát tudod én nem unom mert soha nem csináltam. Mégis voltak nőim. Azok akik ahogy írod "szórakoztatják, fizetnek nekik, kinyalják a feneküket" azok pont a tucat pasik akik nem tudnak egyediek lenni és kitűnni a többi közül ezért körbezümmögik a nőket csapatosan mint méhek az akácfát. Ezen a nők jól elszórakoznak aztán meg hazamennek a másikokkal. Fel kell nőlni, ennyi.
2018. ápr. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
76%
Kellemetlen lehet a világodban élni.
2018. ápr. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
23%
Egy (szép) és fiatal nő kb 1000pasi közűl választhat. Majd hülye lesz nem a legjobbat. Majd 40-45évesen ezek a lányok 2gyerekkel fognak rád vadászni. Ugyanis a most tökéletes férjük addigra megint 20on éves nőkkel lesz. Türelem.
2018. ápr. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
69%
Nem minden nőt, csak a hülye p...kat. A normálisak adnak is cserébe valamit. Ja, hogy az nem kell, mert az a lényeg, hogy nézzen ki úgy minimum, mint egy sminkelt modell és öltözzön közönségesen? Vagy aki nem harsány, annál nem is próbálkozol be, mert unalmas?
2018. ápr. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
78%

Te az a fajta vagy, aki még arra is árfolyamot számol, ha meghív egy nőt kávéra, hiszen "valamit valamiért", igaz?

A társkeresés nem olyan, hogy teszel valamit, és cserébe a másiknak is adnia kell valamit, mert különben az adósod marad.

De ha már feltétlenül ilyen színben látod csak a dolgokat, akkor tessék: gondolom egyik lány sem kér téged, hogy táncold őket körbe, mint valami udvari bolond, hanem azért teszed, mert kell a p..nci.

De a helyzet az, hogy TE vagy elkeseredett. Neked kell minden áron női társaság, nekik meg felesleges a te társaságod. De ennek ellenére megadják neked az időt és a lehetőséget, hogy bebizonyítsd, hogy érdekes vagy, de ez neked nem jött be. Ez van. Nem maradtak az adósaid, hiszen te vagy az, aki szórakoztatással fizet az idejükért.

Egyébként meg ne félj, ha egyszer majd megtetszel egy nőnek, akkor nem lesz ilyen egyoldalú a kommuniákció, hiszen akkor ő is nyitott lesz feléd, és keres majd téged.

2018. ápr. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
30%

De. Rohadtul. Dögöljön meg mind !!!!!! /elnézést ittam, "különben jó ember vagyok"/ :D

31/f

2018. ápr. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
61%
Az elsőnek alapvetően igaza van. Ha akarsz valamit kapni a nőktől, akkor menj prostihoz, mert mástól nem fogsz, hacsak nem vagy bitang jóképű.
2018. ápr. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
33%

Kérdező, szánalmas picsogó vagy!

Ja, és ha még nem tudnád, csak a f!sz van ingyen.

2018. ápr. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Miért foglalkozol kuka csajjal? Ilyen nyomi vagy?
2018. ápr. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Utálom azokat a pasikat, akik kényszeresen "szórakoztatni" akarnak, általában gagyi ripacskodás lesz belőle.

Azt szeretem, ha szórakozunk együtt, kb mint a haverok, és működik a kölcsönösség.

A páromnak pl én írogattam gyakrabban, mikor randizgattunk, meg mikor nagyon friss volt még a kapcsolat. Nabumm.

24N

2018. ápr. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!