Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők, nektek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, nektek mennyire jön be, ha egy pasinak folyamatosan jár a szája?

Figyelt kérdés

Az a típus, aki folyton süketel és sosem képes csendben maradni. Időjárás, egy film, amit látott vagy meg akar nézni, egy újságcikk, politika, mi volt vele a melóban - mindegy, a lényeg, hogy le se lehet lőni, csak mondja és mondja... Az biztos, hogy kínos csendtől nem kell tartani a társaságában :D


Nektek mennyire fér bele, ha a pasi egy igazi "dumafranci"? Kb. mint Chris Tucker a Csúcsformában c. filmben? :D



2018. ápr. 6. 16:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
18%
A volt baratnom legjobb baratja volt ilyen (meleg volt) en nem birtam, leutottem a sracot...vallalom...szemet orult vagyok, de fereglyukat beszelt az ember hasaba. Sose szerettem azokat akik a tarsasagban eloadnak. Bar en fiu vagyok, szal’ nem nagyon vagy kivancsi a velemenyemre.
2018. ápr. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Én is nagyon sokat tudok beszélni, ha olyasmiről van szó, ami érdekel, de imádom és igénylem a csendet. Szerintem egy ilyen állandóan csacsogó egyén egy hét alatt az őrületbe kergetne, nem nekem való.
2018. ápr. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
A párom hajlamos az ilyenre. Félbe se lehet szakítani, ha nagyon belelendül. Amikor fáradt vagyok, és csak egy rövid, gyors, velős beszélgetést szeretnék, akkor nagyon idegesítő. De beszéltem már vele erről, tud róla, igyekszik, csak hát... ilyen az alaptermészete.
2018. ápr. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%
Engem nem zavar ha sokat beszél, mert én is tudok sokat beszélni :D De azért jó, ha tudja, hogy mikor kell csendben lenni (mondjuk film vagy színházi előadás alatt nem hátrány), és ha lehet, akkor hagyjon engem is szóhoz jutni, ezért sem haragszom meg és én ugyanezt megteszem. :D
2018. ápr. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
59%
Rosszul vagyok az ilyenektől, akik a seggükön veszik a levegőt, mert be nem áll a pofájuk. Nem sok közünk lenne egymáshoz.
2018. ápr. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
32%
Érdekes, nekem pont egy ilyen pasi tetszik most. Társaságban folyton beszél, mindenkinek sok, én örülök, hogy mindig jókedve van, és nem tudja abbahagyni, mert én sokszor szomorúnak érzem magam, és tök jó, mikor ott van, és feldobja a kedvem egy beszélgetéssel, vagy valami beszólással. Amúgy érdekes, mert kettesben meg el tud akadni a szó : D
2018. ápr. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
26%
Én elég beszédes vagyok, mellém sose kellett nagydumás férfi. Volt egy, aki hitte, hogy ő szrta a spanyolviaszt, de nem véletlenül keletkezett az a mondás, hogy sok beszédnek sok az alja.
2018. ápr. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%
Én pont az ellentéte vagyok, szóval ha nem csak magáról beszél, hanem rólam is érdeklődik és néha kicsit abba tudja hagyni, amikor csendre van szükségem, akkor nem lenne gondom vele.
2018. ápr. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Kit érdekel mennyit beszél???!!! Hogy néz ki??? Ez a lényeg !!!( fiú vagyok de tudom mi a valóság)
2018. ápr. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
71%
Én eleve csendesebb típus vagyok, szóval lehetséges, hogy ennek is van köze hozzá...én nem igazán bírom az ilyesmit. Bár nem mindegy, hogy konkrétan mire gondolsz. Az olyan embereket kedvelem, akik szeretnek beszélgetni és sok témához hozzá tudnak szólni, értelmesen lehet velük beszélgetni, humorosak, jófejek. Ez így abszolút pozitív, ebben én is partner vagyok, tehát az én csendességem sem azt jelenti, hogy soha nem szólok egy szót sem stb., ha van miről beszélgetni és élvezem az illető társaságát, akkor szívesen beszélgetek. Csomó ilyen barátom van és szeretem őket. Ugyanakkor azt viszont kifejezetten utálom, mikor valaki folyamatosan kényszeresen dumál és értelmetlen hülyeségeket mond, mert csak...Van egy-két ilyen ismerősöm, akit amennyire csak lehet próbálok kerülni, mert egyszerűen nem bírom őket elviselni a környezetemben. Borzasztóan idegesítőek, hogy folyamatosan karattyolnak, mindenhez hozzá kell fűzniük egy megjegyzést, muszáj megszólalniuk és tök mindegy, hogy van-e értelme annak, amit mond, oda kapcsolódik-e stb., őt nem érdekli, csak beszél és beszél...Ehhez pedig általában még ilyen feltűnési viszketegség is társul és folyton azt akarja, hogy ő legyen a középpontban, mindenki rá figyeljen, hogy tudjon szerepelni...Fú, nem bírom, nagyon nem.:)
2018. ápr. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!