Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 33 éves férfiként már eléggé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

33 éves férfiként már eléggé tapasztalom az öregedés jeleit és kevésbé akaródzik kimozdulni pártalálás szempontjából. Mit tegyek fogadjam el és próbálkozzak jelek nélkül is folyamatosan?

Figyelt kérdés
Régen sok pozitív volt, volt kb 24 barátnőm. Tehát nem lehet egy rossz, ronda férfi. Igaz ezek nagy része fiatalabb koromban és rövid kapcsolat volt, vagy pár éjszakás kaland. 5 hosszabb is volt azért (2-3-4 év). ár nem kapok jeleket, megöregedtem, de nem akarom elfelejteni a nőket emiatt. Hogy fogadjam ezt el, hogy már látszik a kor és ne a külsőm domináljon a nőknél, ami eddig? Tévedés, nem vagyok hülye, hogy ez lenne a fontos, értelmiségi ember vagyok több diplomával. De valahogy mindig a külsőm volt az erősségem régen. Most meg ez elszállt, és valljuk be őszintén, 10 ből 9 embernek nem áll jön az öregedés. Nekem sem.
2018. febr. 5. 19:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mutass képet, szerintem Te látod csak magadon az öregedés jeleit.
2018. febr. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%
33 évesen 24 nővel a hátad mögött nekem pl Adoniszként sem kellenél. Így nem is csoda, hogy öregebb nem tűnsz a korodnál. Most megiszod a levét annak, amit eddig csináltál.
2018. febr. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
73%

Ha nem drogozol, nem lehetsz úgy szétcsúszva. Szerintem is csak beképzeled.

31/f

2018. febr. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
nem drogozok, se nem iszok
2018. febr. 5. 19:31
 5/17 A kérdező kommentje:
se dohányzás. Csak sz.r gének.
2018. febr. 5. 19:31
 6/17 anonim ***** válasza:

Ha eddig a külsőd volt az erősséged, akkor nem lehetnek annyira rosszak azok a gének. Tényleg nem ártana így kép, akár privátban. Neten vagy élőben ismerkedsz?

31/f

2018. febr. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
51%

33 évesen még nagyon nem tartozol az öreg kategóriába. Nyilván az ember felfedez magán apróbb változásokat (pl. apróbb ráncok, kevesebb haj), amiben különbözik egy 20 évestől, de számomra például vonzóbbak egy idősebb férfi arcvonásai, mint egy 20-on évesé.

Korral szerintem leginkább sármosodik egy férfi. ;)


31/N

2018. febr. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
55%
Nekem eddig csak 1 nővel volt dolgom.Az is 4 éve.Nem hogy 24.Te valamit nagyon tudsz.28f
2018. febr. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nekem is elküldheted privátban, férfiaknál máshogyan hat az idő, kívülállóként könnyebb véleményt formálni.
2018. febr. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Elkényelmesedtél, de ez sokaknál bekövetkezik. Én is 33 éves vagyok, és már nem "próbálkozok", mint huszonpár évesen. Akkor rugalmasabb volt az időbeosztásom is, így nem volt gond, ha esetleg több olyan randim volt, amiből végül nem lett több. Most már szorosabb az időbeosztásom, dolgozom, saját lakásban élek, több a kötelezettségem, határidők, amiket nem sumákolhatok el. Másképp kell beosztanom az időmet, mint mikor ez még nem volt, tehát jobban meg is válogatom, mi fér bele a szabadidőmbe.
2018. febr. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!