Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 33 éves férfiként már eléggé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

33 éves férfiként már eléggé tapasztalom az öregedés jeleit és kevésbé akaródzik kimozdulni pártalálás szempontjából. Mit tegyek fogadjam el és próbálkozzak jelek nélkül is folyamatosan?

Figyelt kérdés
Régen sok pozitív volt, volt kb 24 barátnőm. Tehát nem lehet egy rossz, ronda férfi. Igaz ezek nagy része fiatalabb koromban és rövid kapcsolat volt, vagy pár éjszakás kaland. 5 hosszabb is volt azért (2-3-4 év). ár nem kapok jeleket, megöregedtem, de nem akarom elfelejteni a nőket emiatt. Hogy fogadjam ezt el, hogy már látszik a kor és ne a külsőm domináljon a nőknél, ami eddig? Tévedés, nem vagyok hülye, hogy ez lenne a fontos, értelmiségi ember vagyok több diplomával. De valahogy mindig a külsőm volt az erősségem régen. Most meg ez elszállt, és valljuk be őszintén, 10 ből 9 embernek nem áll jön az öregedés. Nekem sem.
2018. febr. 5. 19:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
74%

33 evesen öreg? 😮 en 30 vagyok es egyatalan nem érzem magam öregnek, sőt.. majd 90 evesen mar ugy erzem magam. Most kezdem el élni az életem.


Próbalkozz jelek nelkül folyamatosan!

2018. febr. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nem hinném hogy baj van veled. De mindenki öregszik, én azt vallom, hogy méltón kell viselni és akkor az egész életed a maximumon pörög, akárhány éves is vagy. :)

29/N

2018. febr. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nem öregedtél te semmit, agyilag ugyanúgy 15-7 éves vagy, nem is fogsz nagyon változni, viszont élsz még vagy 40 évet. Én 60 fölött nem aggódok e miatt, igaz okom sincs.
2018. febr. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Diavolino44 ***** válasza:
100%
33 vagyok, soha nem voltam ennyire nepszeru, csak ki kell mozdulni, s nem en sem kapok jeleket.
2018. febr. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Küldj képet és megmondom valóban leépültél-e külsőre. 35N (nem ismerkedem, dagadt vagyok gyerekekkel)
2018. febr. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én 32 vagyok, de már 8 éve is nagyon öregnek éreztem magamat. Igaz azóta kicsit mintha nem változott volna semmi, legalábbis úgy érzem.
2018. febr. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
De édes vagy :-) nekem is rosszak a géneim, 36 éves nőként már komoly ráncok :-/ de fiatalabb és korombeli férfiaktól is töksok pozitív visszajelzést kapok. Szerintük simán elmegyek 30asnak. Én meg 45nek látom magam. Nem tetszek minden férfinak ez tény. De akinek tetszek, az mindig növeli az egómat. Ne add fel :-)
2018. febr. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!