Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Folyamatosan randizgatok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyamatosan randizgatok egy pasival aki nem az esetem. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Szeretek vele dumálgatni programolni, együtt csinálni valamit. De mint pasi nagyon nem jön be.Viszont ragaszkodik hozzám és nagyon elkényeztet. Egyszer volt szex de rettenetesen rossz volt. Viszont ha elutasítom akkor meg itthon bőgnék hogy nem kellek senkinek. Ha én nem vagyok boldog legalább ő had legyen az. Rajongásig odavan értem. Mi a véleményetek a helyzetről. Amúgy nekem mindig ilyenek jutnak.
2017. nov. 26. 21:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%

Hát még a pasasnak milyen csaj jut (vagyis te kérdező..)

Igazából az lenne a legőszintébb, ha megmondanád neki, hogy te nem akarsz semmit tőle.

Vagy neked egyedül csak azért kell, mert az egódnak jót tesz, hogy valakinek bejössz, de ez a srácnak így kín szenvedés, akkor már inkább lépjen ki ebből a dologból.

2017. nov. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%
Abszolút nincs esély rá, hogy "megszépüljön" a szemedben, és esetleg érzések is kialakuljanak? Nőknél ez azért elég gyakori.
2017. nov. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki olyan virágot szagol, amilyet szakít. Ha mindig ugyanolyan típusú emberekbe botlasz és ez nem tetszik, akkor valahol valamit nem jól csinálsz. Gondold végig, hogy mit akarsz és hogy eddig ezt hogyan próbáltad elérni, majd eszerint lépj tovább.


Szerintem ostobaság csak azért együtt lenni valakivel, hogy ne legyél egyedül. Nagyon könnyen visszaüthet, eltelik az idő és amikor már nem lehet továbblépni, még rosszabb lesz a helyzet.

2017. nov. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
44%
Óh, te kis mártír, rögtön szentté is avatunk. Sokkal inkább arról van szó, hogy addig se akarsz egyedül lenni, amíg be nem toppan az álompasi, addig elvagy a "szamárral" is, utána meg repíted, mint cicát kakilni. Nem azzal van a baj, hogy nem jön be a srác, hanem azzal, hogy hülyíted. Engedd el végre, sokkal rosszabb lesz neki, ha a végén rájön, hogy csak pótlék volt, ne menekülj ilyen önigazolásokba, hogy legalább ő boldog lesz.
2017. nov. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Világosan leírtam! Csak ilyenek jutnak! Mit rontok el? Miért nem tud az szeretni akit én is tudnék? Megérzik hogy megkedveltem aztán lelépnek. Mit rontok el?
2017. nov. 26. 22:05
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt egy ilyen pasi, de rájöttem , hogy semmi értelme ennek így, és mondtam neki hogy hagyjuk ezt az egészet, ami neki nem nagyon tetszett. Hiányzott nekem is de tudtam hogy nem szabad így folytatni hogy csak ő szeret. Ne félj kilépni ebből. Úgyis találsz olyat akit te is szeretsz, velem is így volt és sokkal jobb olyannal akivel szeretitek egymást.
2017. nov. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

#6 A random faktor, meg igazából általánosan nézve a kereslet és a kínálat nem találja egymást. Mert a vonzó pasikat (akik valószínűleg neked is vonzóak lennének) sok nő találja vonzónak, így ha te már nem ütsz meg egy szintet, akkor nem fog veled foglalkozni, mert ott van cserébe a másik 3 jócsaj.

Akiknek meg bejössz, azokban viszont te nem látod meg a férfit, mert nem olyan magabiztosak, lazák stb.

2017. nov. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Talán mond meg annak a pasinak hogy miben változzon hogy neked jobban bejöjjön


Izmosíthat magán változtathat stílust pont érted ne tenné meg?


Talán ha engednéd hogy jobban megismerjen és fordítva megszeretnétek egymást..


Neked kell tudni mi nem jön be rajta. Mindenki tud változni.


Becsüld meg ha tényleg szeret mert ritkán van ilyen az életben.

2017. nov. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
40 éves vagyok, már nem fogok találni senkit. Hiába mondják hogy csinos vagyok ha csak azoknak kellek akik nem jönnek be nekem.
2017. nov. 26. 22:20
 10/15 anonim ***** válasza:

Miért volt rossz a szex?


Azon is lehet sokat javítani az első alkalommal sok férfi elbénázza lazuljatok el jobban. Lehet kicsit elsiettétek vagy nem volt elég időtök egymásra.

2017. nov. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!