Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Folyamatosan randizgatok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyamatosan randizgatok egy pasival aki nem az esetem. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Szeretek vele dumálgatni programolni, együtt csinálni valamit. De mint pasi nagyon nem jön be.Viszont ragaszkodik hozzám és nagyon elkényeztet. Egyszer volt szex de rettenetesen rossz volt. Viszont ha elutasítom akkor meg itthon bőgnék hogy nem kellek senkinek. Ha én nem vagyok boldog legalább ő had legyen az. Rajongásig odavan értem. Mi a véleményetek a helyzetről. Amúgy nekem mindig ilyenek jutnak.
2017. nov. 26. 21:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nézd ne az egódat etesd a sráccal. Elhiszem hogy jól esik a törődés, de ha nem az eseted, ne erőltesd. Neki is fáj, ha megtudja, hogy kegyelemből randizgatsz vele.
2017. nov. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
#10 Szerintem sokunkban fogalmazódik meg a kérdés: neked milyen pasik jönnek be? Ezt kéne magadban letisztázni, és ha adódik egy lehetőség, hogy ilyennel megismerkedj, vesd be a női praktikáidat. 40 évesen ebből már egy egész rahedli van(ideális esetben).
2017. nov. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt rontod el főként, hogy ennyire rágörcsölsz. Találd fel magad egyedül is, hagyd ezt a görcsös kapcsolatfüggőséget, aztán majd kialakul (vagy nem), de azzal csak rosszabb lesz, ha csak azért összejársz valakivel, hogy ne legyél egyedül.
2017. nov. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Voltam én is pont így. Aztán valahogy mégis hatalmas szerelem alakult a dologból részemről is. A sors útjai kifürkészhetetlenek...
2017. nov. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 mikeXxX ***** válasza:
Na látod pont az utolsó válaszod miatt nem kellesz senkinek sem 40 vagyok már nem kellek senkinek rinya miatt nekem sem kellenél. Gondolod aki már 40 az nem keres örökre egyedülálló ? A rinyát nem csak nők nem szetetik a férfi tábor sem rajong érte ! 38f
2017. nov. 27. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!