Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert csak az ilyen pasik probalkoznak?

Figyelt kérdés

Olyan pasik akiknek nincs diplomaja esetleg erettsegije se, es emellett nem tud valasztekosan beszelni, nem tajekozatt a vilagrol stb.mindig csak ilyenek probalkoznak be. Nekem is van diplomam es elvarnam h a ferfinek is legyen vagy ha nem, akkor legalabb muvelt legyen.

Miert csak az aluliskolazott, bunkok talalnak meg?


2018. ápr. 25. 21:52
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
70%

Talán neked is keresned kellene és nem csak várni, hogy "megtaláljanak".

Lehet hogy nem épp úgy működik az élet, hogy valaki rádnéz és látszatra eldönti rólad, hogy te "iskolázott/művelt" vagy és bepróbálkozik.

Lehet, hogy vannak pasik, akik bárkinél bepróbálkoznak, nem csak nálad, személyiségtől függetlenül bárkinél. Tehát ez számukra nem azon fog múlni, hogy van-e diplomád vagy sem:)) A "normálisabb" nem-bunkó pasik lehet, hogy ritkábban próbálkoznak be bárkinél, ezért hiába várod azt, hogy ők is körbe repdessenek.

2018. ápr. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
53%

Mert aztán a diploma az nagyon a műveltség alappillére.

Mint az a pécsi diplomás történész csaj, az arab számokkal. Keress rá neten.

2018. ápr. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
30%
#8 A tiedet is. :-)
2018. ápr. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 MolotovPunk ***** válasza:
79%

Nem akarlak elkeseríteni,de nem hiszem,hogy sokakat fog érdekelni az,hogy van e diplomád,vagy nincs.Lehet a kisugárzásoddal van baj.Talán azért nem mernek odamenni hozzád a (műveltebb) pasik közül.Úgy őszintén,ezen nem gondolkodtál még el?Csak,mert lehet azzal van gond...

Egyébként hozzá kell szoknod,hogy manapság diplomás nőből több van,mint diplomás férfiből,de ez korántsem jelenti azt,hogy minden diplomás hölgy jobban él,vagy jobban is fog élni egy jó szakmunkás,vagy érettségizett srácnál.

Politikai,vagy nézeti felfogás lehet persze más,azt meg tudom érteni.Ja és még valami,nem minden szakmunkás,vagy mezei érettségizett ember sík hülye.

Velem pl pont az a gond,hogy túl informált vagyok a hírekről és a világban történt eseményekről.Szeretem,ha ömlik belém a sok információ.Sok témához is hozzá tudok szólni érdemben barátaim és volt barátnőim szerint is.(Pedig egyáltalán nincsen diplomám.)

2018. ápr. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
91%

jól van, láttatok egy egyetemistát, aki nem tudja mik azok az arab számok. eléd rakok 100 gyári munkást, a 90%-a nem fogja tudni.

nem szükséges diploma ahhoz, hogy valaki intelligens és művelt legyen, de több rá az esély, mint a gyárban, mekiben, vagy mit tudom én hol. de ha ismertek ilyen köröket, ahol 8 általánost végzett, vagy érettségivel rendelkező értelmiségiek tömkelege fordul meg, akkor írjátok meg, mert elmegyek és megnézem.

2018. ápr. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem csak kamu,főleg ha a helyesírást nézem.
2018. ápr. 26. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Igazi buta, felszínes, önző csaj vagy. Nem érdemelsz te semmivel jobbat azoknál akik megtalálnak.

Kutyát nem érdekli a diplomád, nőknél a legfontosabb, hogy szép legyen és fiatal legyen. A diploma meg a karrier sokadlagos.

2018. máj. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Hú szegény, kénytelen vagy válogatni és még oda is mennek hozzád, nagyon sajnállak, mindjárt elmorzsolok egy könnycseppet. :D F
2018. máj. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
A szép, jó nőknél a tirpákok próbálkoznak. A húgom nyelvtanár, de őt is ezek találták meg. Egy segédmunkás apámnak üzente meg, hogy igényt tart a húgomra, elég szemtelenül...
2018. máj. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!