Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert csak az ilyen pasik probalkoznak?

Figyelt kérdés

Olyan pasik akiknek nincs diplomaja esetleg erettsegije se, es emellett nem tud valasztekosan beszelni, nem tajekozatt a vilagrol stb.mindig csak ilyenek probalkoznak be. Nekem is van diplomam es elvarnam h a ferfinek is legyen vagy ha nem, akkor legalabb muvelt legyen.

Miert csak az aluliskolazott, bunkok talalnak meg?


2018. ápr. 25. 21:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
56%

Keress te és akkor nem lesz ilyen gond.

Ha meg kényelmesebb vagy és nem fordítasz rá enregiát, akkor meg ne panaszkodj.

2018. ápr. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
31%

Nekem meg péniszem van. Miért mindig csak olyan nőknek kellek akiknek nincs pénisze? Kb. ilyen szintű a kérdésed.

A diploma még senkit nem tesz sem okossá, sem művelté.

2018. ápr. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Diavolino44 ***** válasza:
36%
Mert ok merik felvallalni, azt, hogy lekoptatod oket. Kisebb egoval rendelkeznek. Egy tanult, magat intellektualisnak vallo ferfi, azzal ha beporobalkozik, s visszautasitjak, a sajat erteke inogna meg. S mivel o tobbet invesztalt mar magaba, Igy nem kockaztatja, azt, hogy odamenjen es esetlegesen beegjen.
2018. ápr. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
43%
Miért lenne kevesebb valaki nálad azért, mert nincs diplomája?
2018. ápr. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
55%
Nem tudom. Talán olyan körökben mozogsz, ahol ők vannak többen?
2018. ápr. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
20%
Akkor randizz kollégákkal
2018. ápr. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
46%
Ha a külsőd is olyan vonzó, mint a stílusod, akkor igazi álomnő lehetsz. :-) Van diplomám, szeretettel várom megkeresésedet.
2018. ápr. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
14%
Ismerős... Engem is mindig az ilyen rétegből származó férfiak találnak meg, pedig próbálok szelektálni.
2018. ápr. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
74%
Mert lehet, hogy téged sem tartanak többre.
2018. ápr. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
53%

Egyébként mondj már valami művelt dolgot ami épp nem volt benne a szakdolgozatodban.

Mert sokan azt gondolják, hogy műveltek lesznek attól, hogy letesznek egy diplomát és egyetlen, konkrét, szakirányuk szerinti témakörben képesek felidézni a tanultakat.

Ám én sokkal műveltebbnek tartom azt az embert akinek előképzés nélkül is van elég sütnivalója átlátni a dolgokat és képes érdemben hozzászólni az adott témakörhöz, legyen az bármi.


Erős a gyanúm egyébként, hogy ez is csak egy sima trollkérdés.

2018. ápr. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!