Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szinte minden férfi itt azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szinte minden férfi itt azt írja, hogy a normális nők mind foglaltak. Ami persze nem igaz! Na, de viszont akkor én feltenném a nagy kérdést, hol vagytok Ti, normális férfiak?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 21. 20:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem tartom magam teljesen normálisnak, de nem vagyok rosszabb mint a legtöbb pasi. ;)
2018. ápr. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Lassan a sírban.
2018. ápr. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

"Na, de viszont akkor én feltenném a nagy kérdést, hol vagytok Ti, normális férfiak?"


Bárhol. De mivel neked nem ez kell, ezért fogalmazzuk újra a kérdésed úgy, hogy a valóságot tükrözze:


"Hol vannak a nálam magasabb, lehetőleg jó testű, nálam idősebb, egzisztenciával rendelkező, magabiztos, jó dumájú, a társaság középpontjában levő, a figyelmet vonzó, jól öltözködő domináns férfiak?"


Na, így már pontos. Ez esetben az a válaszom, hogy vagy foglaltak, vagy nem feltétlenül kellesz nekik, mert van miből válogatniuk.


Azok, akik meg nem feltétlenül ilyenek, csak simán "normálisak", kívül esnek a látókörödön, mert válogatsz, mint minden nő, kb. 10-ből max. 2 férfinak mondasz igent. Tessék, itt vagyok én, normálisnak tartom magam. Átlagos magasságú vagyok, az átlagnál kicsit vékonyabb, nem nézek ki rosszul. 25 éves vagyok, tanuló. Kinek kellek? Senkinek. Végigmegyek az utcán, keresem azoknak a lányoknak a tekintetét, akik megítélésem szerint velem egy ligában játszanak, tehát nálam kicsit fiatalabbak és nem csinibabák, de csinosak és visszafogottak, és ugyanúgy átnéznek rajtam. Nektek nem a "normális" kell, hanem konkrétan csak és kizárólag a legjobb. Nagyon kevés nőt láttam, aki nem ilyen, és azok általában konzervatívabb nevelést kaptak és vannak fiútestvéreik. Magyarán a földön járnak.

2018. ápr. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!