Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szinte minden férfi itt azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szinte minden férfi itt azt írja, hogy a normális nők mind foglaltak. Ami persze nem igaz! Na, de viszont akkor én feltenném a nagy kérdést, hol vagytok Ti, normális férfiak?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 21. 20:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Már foglaltak.
2018. ápr. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%

Mit értesz normális nő és normális férfi alatt?

Amúgy laza kapcsolatban vagyok, szóval lényegében foglalt.

2018. ápr. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
11%
Itt. Van bármi előnyöm belőle?
2018. ápr. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
24%

Itt vagyok.

Dolgozom. Gyujtok. Szeretnek parkapcsolatot. De nem talalok szamomra megfelelo lanyt, aki jatszmazas nelkul belemenne velem egy kapcsolatba. Nem vagyok bunko paraszt. Sosem leszek. De ma mar ez kell. Hat....koszonom szepen.

Hol vannak a nornalis lanyok?

2018. ápr. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
10%

Általában friendzone-ban.

Egyébként normális pasikat keresel, az addig oké, de az indította el benned ezt a gondolatot, hogy itt panaszkodnak, hogy minden normális nő foglalt. Pardon, azzal együtt, hogy nem tudom, számodra mit jelent a "normális" kifejezés, gyanítom nem arra a férfire használod ezt, aki kétbites módon egy anonim oldalon panaszkodik a párkapcsolati kudarcairól...

2018. ápr. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
9%

meg itt..


hasonlóan mint többen nem vagyok rászorulva a másik nemre olyan hűde ezért hallgatok


meg én nem írok privit mert állítólag az már nyomulás


akivel más témáról csevegtem mind szeretett eddig..


hibáim meg vannak..de talán fogyóban

2018. ápr. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
30%

Élem az életem, már nem próbálkozok, mert nem kaptam meg a tisztességes hozzáállást. Az elutasítással nincs baj, de lehetne azt is ember módjára művelni.


26/F

2018. ápr. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
26%
Megjött a senkinek sem kell női lepontozóbrigád! :D Remélem, hogy nem őket értetted normális nők alatt.
2018. ápr. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%
Mindenkinek más a normális, és attól mert alapjában véve normális vagyok még nem jelenti azt hogy be is jönnék mondjuk neked...vagy a nők többségének. Nem azon múlik hogy "normális" e az a valaki, aki mondjuk bejönne neked, de szerintem te is tudod.
2018. ápr. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
91%
A többségünk a friendzoneban parkol, mások meg már belefáradtak a párkeresésbe vagy csak szimplán nem viselünk egy "normális férfi vagyok" feliratos pólót. :)
2018. ápr. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!