Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kimondottan pénzalapú kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kimondottan pénzalapú kapcsolat vagy egyedüllét?

Figyelt kérdés

Tudom, aki nem csúnya és/vagy nincs pénze, nem biztos, hogy bele tudja magát képzelni a szituációba. Mindenesetre érdekelne a véleményetek.


Az a helyzet, hogy nem érdeklem a nőket. Nem vagyok egy unalmas alak, de totál érdektelenséget tapasztalok a részükről. Párszavas válaszok, ha egyáltal. Aztán látom, hogy instára kiteszi story-ba az abszolút nem szűkszavú, flörtölős beszélgetését az ilyen-olyan szépfiúval. És nem, nem a 10 ezer követővel rendelkező közösségi média hercegnőkkel próbálok ismerkedni... Ez csak egy példa, nyilván, de rengeteg hasonló dolog játszódott le velem az elmúlt időszakban.


Értelmes, ambiciózus, kreatív srác vagyok. Rengeteg minden érdekel, szeretek beszélgetni, ismerkedni. Viszont nem nézek ki jól, ezért nem vonzom a nőket. Persze mindenkinek fontos a külső, szóval nem tudom okolni őket ezért.


Amire lehetőségem van, az a pénzalapú kapcsolat. De nem a kimondatlan, meghívom mindenhova a lányt, és együtt vagyunk kategória - nem, nem. A kimondott, havi pár százezer forint ellenében biztosított társaság + szex jellegű kapcsolat.


Igazából nem tudom, melyik a rosszabb. Az, hogy tényleg nincs senki, aki meghallgat, elbeszélget velem, vagy az, hogy csak és kizárólag a pénzem miatt lenne valaki.


2018. ápr. 14. 13:01
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

#17: Tehát, egy átlagos női gyk. felhasználó vagy. Nincs ebben semmi meglepő. Ha körülnézel az oldalon, az itteni felhasználók jó nagy rész szerint a férfiak nem gerjednek a kis mellekre/nagy mellekre/vékony nőkre/átlagos alkatú nőkre/telt nőkre/alacsony nőkre/magas nőkre/. Az itteni női válaszolók szerint pont rájuk nem gerjednek. Sőt, néha még arról is jön kérdés, hogy a szép nők nem kellenek a férfiaknak! :D

A valóság az, hogy igazából ha egy nő kicsit is nyitott, akkor egy csomó srác startol rá. Nekem bejönnek az alacsony és teltebb lányok, volt 2 ilyen kapcsolatom. Mindkettőben folyamatosan próbálkoztak a lányoknál.


#19: Miért, eltűntek a lányok? Dehogy tűntek el. És nézd meg, hogy megy az, amiről beszélsz. Minden 2. női felhasználó egy irreális tündérmesét próbál leírni, amiben ő az áldozat, ő a szent, ő a csodás. Erre jönnek a férfiaktól logikus válaszok, levezetések. És most nézd meg a fordított helyzetet... Ha egy férfi leírja a tapasztalatait, általában nem értelmes és összeszedett választ kap, hanem azonnal jön a szűzlúzer szöveg.

Nem igazán érzem, hogy ilyenkor mit kéne tisztelni? Kérlek, magyarázd meg a feletted lévő hozzászólás alapján, hogy akkor ő most tisztelje azokat a lányokat, akik sorban átvágták hasonló szöveggel?

2018. ápr. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Ha így kezelitek azt a maradék pár lányt, akiket még nem túrtatok innen ki, hogy kiírjátok a nevét és szétszeditek, akkor ne csodálkozzatok, ha már nem is válaszolunk a leveleitekre. Ami azért szomorú, mert én pl itt ismertem meg egy páromat anno, de most már eszem ágában nem lenne ott ismerkedni.
2018. ápr. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
0%
#22: Férfiként ismerkedtem pár lánnyal már az oldalról. Soha nem én írtam rájuk, mindig ők rám. Hát, ne gondold azt, hogy a férfiak nem ijednek meg a felhozataltól... :D
2018. ápr. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Milyen szűzlúzer szöveg? :D ez a ti kis komplexusotok én még egyszer nem láttam itt olyat, hogy egy nő alázott volna valakit mert szűz.

De én itt kiszálltam, további kellemes szombati vergődést, én nem keserítem itt az életem tovább.

2018. ápr. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
#24: Hányszor jöttél már fel az oldalra? Egy csomó ilyen válasz szokott jönni...
2018. ápr. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
25: szerencsére nem sokszor, igyekszem interneten kívül élni az életem. De az, hogy ha normálisan leírom a véleményem ilyen reakciót vált ki és ilyen hangnemet, csak megerősít, hogy ne jöjjek az oldalra gyakran, legfeljebb más topicokba.
2018. ápr. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
21%

#26: Engem az oldalon neveztek már nőgyűlölőnek, férfigyűlölőnek, lúzernek, szűznek, jobbernek, ballibsinek és még sorolhatnám. Tegnap pszichopatának vagy szociopatának. Most akkor mit mondjak? Az esetek többségében, amikor akárcsak egy nőről is meséltem negatív értelemben, nekem ugrottak.


A véleményed leírtad, amiben csináltál egy tök jó általánosítást a srácok egy részéről. Amikor veled szemben csináltak pont ugyanolyan szintű általánosítást, hirtelen a hangnemmel lett problémád? Nem érzed a helyzet iróniáját?

2018. ápr. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Jöhet a kép nekem is, elmondom min kéne változtatnod.
2018. ápr. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!