Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kimondottan pénzalapú kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kimondottan pénzalapú kapcsolat vagy egyedüllét?

Figyelt kérdés

Tudom, aki nem csúnya és/vagy nincs pénze, nem biztos, hogy bele tudja magát képzelni a szituációba. Mindenesetre érdekelne a véleményetek.


Az a helyzet, hogy nem érdeklem a nőket. Nem vagyok egy unalmas alak, de totál érdektelenséget tapasztalok a részükről. Párszavas válaszok, ha egyáltal. Aztán látom, hogy instára kiteszi story-ba az abszolút nem szűkszavú, flörtölős beszélgetését az ilyen-olyan szépfiúval. És nem, nem a 10 ezer követővel rendelkező közösségi média hercegnőkkel próbálok ismerkedni... Ez csak egy példa, nyilván, de rengeteg hasonló dolog játszódott le velem az elmúlt időszakban.


Értelmes, ambiciózus, kreatív srác vagyok. Rengeteg minden érdekel, szeretek beszélgetni, ismerkedni. Viszont nem nézek ki jól, ezért nem vonzom a nőket. Persze mindenkinek fontos a külső, szóval nem tudom okolni őket ezért.


Amire lehetőségem van, az a pénzalapú kapcsolat. De nem a kimondatlan, meghívom mindenhova a lányt, és együtt vagyunk kategória - nem, nem. A kimondott, havi pár százezer forint ellenében biztosított társaság + szex jellegű kapcsolat.


Igazából nem tudom, melyik a rosszabb. Az, hogy tényleg nincs senki, aki meghallgat, elbeszélget velem, vagy az, hogy csak és kizárólag a pénzem miatt lenne valaki.


2018. ápr. 14. 13:01
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Ha van hozzá gyomrod és nemveszi el a kedved az a tudat, hogy nem téged fognak szeretni a kapcsolatban, akkor hajrá.
2018. ápr. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
0%
Ha van rá kereted akkor menj bele a pénz alapú kapcsolatba.
2018. ápr. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
De, baromi szar érzés, hogy mint férfi senkit nem érdeklek. Viszont az is, hogy tök egyedül vagyok 2+ éve.
2018. ápr. 14. 13:05
 4/28 anonim ***** válasza:
18%

"Értelmes, ambiciózus, kreatív srác vagyok."


Nem a te dolgod, hogy ezt megállapítsd magadról, hanem a környezeted kellene, hogy megítélje, hogy valóban így van-e. Efféle magától értetődő megállapítás-szerű önfényezést olvasni szerintem ritka viszolyogtató és visszatetsző. Még ha tisztában vagy is az erősségeiddel, nem szabadna, hogy mások számára is jól hallhatóan a TE SAJÁT MAGAD RÉSZÉRŐL idézett hivatkozási alap legyen. Itt a bökkenő.

2018. ápr. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Anonim oldal, próbálok -- amennyire lehet -- objektív képet festeni a szituációról. Nem volt célom, hogy itt bárkiben szimpátiát ébresszek.
2018. ápr. 14. 13:10
 6/28 anonim ***** válasza:

Volt, hogy en is egyedul voltam ket evig.

Gondolkoztam ezen amin te. Nem mentem bele.

Vartam.

Es las csodat, lassan jarj tovabb ersz, turelem rozsat terem....lett baratnom. (Igaz 2 ev utan elhagyott mert elb**am a dolgot) de lett.

Szoval ne add fel. Legyel eros es kitarto.


Kezd olyan lenni a szived mint egy szenegali, sotet es vekony. Ne hagyd.

2018. ápr. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

6-os.

Nem biztos egyáltalán,hogy lesz neki és jobb lesz neki... Nekem is mindig ezt mondogatják,de attól még nem lett soha barátnőm... És nem azért,mert nem akartam.


Én a helyedben belemennék a pénz alapúba is, én is jelenleg már ezen gondolkozom,és mintha ez lenne az utolsó esélyem is arra,hogy egyáltalán nőhöz hozzá is érhessek valaha az életemben...

26/F

2018. ápr. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
79%
Mi lehet a baj: nagy ego, túlzott elvárás
2018. ápr. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
76%

instára kiteszi story-ba az abszolút nem szűkszavú, flörtölős beszélgetését az ilyen-olyan szépfiúval. És nem, nem a 10 ezer követővel rendelkező közösségi média hercegnőkkel próbálok ismerkedni...


Ezek egyszerű dedósok, a szemétben kotorászol. Ki kéne menni az életbe és ott ismerkedni, nem az ilyen szennyoldalakat bújni.

2018. ápr. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Légyszíves , mutass egy képet. Privátban. :)
2018. ápr. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!