Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kimondottan pénzalapú kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kimondottan pénzalapú kapcsolat vagy egyedüllét?

Figyelt kérdés

Tudom, aki nem csúnya és/vagy nincs pénze, nem biztos, hogy bele tudja magát képzelni a szituációba. Mindenesetre érdekelne a véleményetek.


Az a helyzet, hogy nem érdeklem a nőket. Nem vagyok egy unalmas alak, de totál érdektelenséget tapasztalok a részükről. Párszavas válaszok, ha egyáltal. Aztán látom, hogy instára kiteszi story-ba az abszolút nem szűkszavú, flörtölős beszélgetését az ilyen-olyan szépfiúval. És nem, nem a 10 ezer követővel rendelkező közösségi média hercegnőkkel próbálok ismerkedni... Ez csak egy példa, nyilván, de rengeteg hasonló dolog játszódott le velem az elmúlt időszakban.


Értelmes, ambiciózus, kreatív srác vagyok. Rengeteg minden érdekel, szeretek beszélgetni, ismerkedni. Viszont nem nézek ki jól, ezért nem vonzom a nőket. Persze mindenkinek fontos a külső, szóval nem tudom okolni őket ezért.


Amire lehetőségem van, az a pénzalapú kapcsolat. De nem a kimondatlan, meghívom mindenhova a lányt, és együtt vagyunk kategória - nem, nem. A kimondott, havi pár százezer forint ellenében biztosított társaság + szex jellegű kapcsolat.


Igazából nem tudom, melyik a rosszabb. Az, hogy tényleg nincs senki, aki meghallgat, elbeszélget velem, vagy az, hogy csak és kizárólag a pénzem miatt lenne valaki.


2018. ápr. 14. 13:01
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
28%

Ne nagyon gondold azt, hogy másokkal nem külső alapján beszélgetnek vagy ismerkednek. Pár éve évente kb. 1 csaj érdeklődését keltettem fel. Nemrég nekiálltam edzeni, javítottam a külsőmön. Az eredmény meglett, egy csomó csaj közül válogathatok és hirtelen érdekesebb lett a belsőm... ami amúgy teljesen ugyanolyan, mint régen, csak jobb külsővel párosul. Ha te a pénzedtől leszel érdekesebb, akkor élj a lehetőséggel. Én pl. hiába nézek ki jobban és találok könnyen csajt könnyebbre vagy lazábbra, ettől még színvonalas beszélgetőpartnerbe elég ritkán botlok, mert belülről a felhozatal továbbra is gyenge.


#4: A világ normálisabb részén semmi gond nincs azzal, ha valaki tisztában van az előnyeivel. Pár kultúrában (pl. a miénkben) divat csak az álszerénység.

2018. ápr. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Kepet nekem is kuldhetsz.
2018. ápr. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
78%

Érdekes, nekem mindig az értelmes, kedves srácok jöttek be (akik mások szerint csúnyák), csak sajnos engem ezek az értemes kedves srácok sosem vesznek észre, mert nem a mai kondi-szoli-műköröm ideál vagyok, hanemduci, szemüveges, introvertált.

Talán te is csak a szép csajokat veszed észre és akinek meg tetszenél, azon átnézel, mint rajtam szoktak.

2018. ápr. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
44%

#13: Pont úgy az értelmes és kedves srácok jöttek be, mint a környezetemben lévő lányoknak, akik szeretik ezt hangoztatni, csak lehagyják a lényeget: A jól kinéző srácok? :D

A férfiak többségét teljesen hidegen hagyja a szoli-műköröm dolog. Egy csomó srác gerjed a teltebb csajokra, a szemüveg már évtizedek óta nem jelent negatívumot és manapság a legnagyobb partiállatok is szeretik introvertáltnak beállítani magukat.

2018. ápr. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

14.: nem olvastad végig a kommentem. Nézt meg a zárójeles részt is.

Nyugodtan leszavazhattok 0-ra, nekem ez nem fontos, őszintén leírtam a véleményem, tapasztalatom. Ha ez nem tetszik, mert nem azt mondom, amit hallani akartok, akkor igazából nem vártok választ, csak vergődni jöttetek.

2018. ápr. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
#15: Bocs, azt kihagytam a leírásomból. Igazából ez a "csúnya srácok" jönnek be is tipikus. Mutatnál pár srácot, aki bejött és ronda volt a környezeted szerint? :D
2018. ápr. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
14: én ezt a "gerjed a teltebb csajokra" dolgot caak ezen az oldalon olvastam, soha nem tapasztaltam (nem csak nekem tetsző) férfiaktól az élőbe
2018. ápr. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
8%

#13


Te vagy a tupikus lany, aki idejon gyakorira es olyanokat ir, hogy “pedig nekem a kedves, rendes, normalis sracok jonnek be”

Kerlek, ne nevettesd ki magad.

Nem te vagy az elso sem az utolso aki ezt irja. Kivetel nelkul, az osszes ilyen lanyra ra irtam es elkezdtem veluk beszelgetni.

40-50 level utan 2-3 het ismerkedes utan kiderult a dolog, kibujt a szog a zsakbol. Mindegyiknek volt valami problemaja onmagaval. Vagy a masikkal.

Pl nem tudom, nekem megsem megy ez a kapcsolat. En nem tudok megnyilni senkinek sem. Nem akarom inkabb kapcsolatot. Stb.


Te is egy ilyen vagy. De most fog jonni a kontra toled kedves Zold paradicsom, hogy “DE EN NEM ILYEN VAGYOK, dragam, pontosan ilyen vagy.

2018. ápr. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Lázjátok, ezért tűntek el a lányok az okdalról: ha ellenkező véleményt írbak, szét vannak szedve, mert ti sokkal jobban tudjátok azt is, hogy milyen lánynak lenni. Semmi tisztelet nincs bennetek azirant, hogy elfogadjátok azokat a válaszokat is, amik nem a tietekével egyeznek, pedig egy kérdésnek pont ez penne a lényege
2018. ápr. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
18: és ha már megkerestél levélben, kedves Kompánia, akkor ott válaszolj, mert én válaszoltam neked.
2018. ápr. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!