Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Macis átlagos pasiként van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Macis átlagos pasiként van esélyem pénz nélkül olyan nőt találnom, mint Eva Green?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik a mellei bevallom őszintén, ilyen szép melleket még nem láttam


[link]


2018. ápr. 3. 18:30
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Jókor legyél jó helyen.... szemelj ki valaki hozzá hasonlót vágódj be a haverjainál, likeold amit ő..... volt ahol már működött.
2018. ápr. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
42%

#19 Igazad van, a száz méteres síkfutást se nagy szám megnyerni az olimpián, végül is minden évben megcsinálja valaki.

Tudod milyen vagy te? Mint azok a sznobok, akik csak azért szólnak le mindent, hogy jobbnak érezhessék magukat.

Az már külön vicc kategória, hogy prostihoz jársz és rosszlányos példát hozol, de felszólítasz engem, hogy éljem az életem.

Haver, van egy szép barátnőm, akit szeretek és voltak is szép nőim. És pontosan ezért, meg azért, mert úgy általában szeretem a nőket, nem mondom erre, hogy "nem nagy szám".

Te valahonnan nagyon távolról szemléled a világot.


Ez nem egy túlkapott jelenet, elég naturalista. Ebben áll a lényege, de ezzel a nővel semmi gond nincs az ég világon rajta, sőt. Gyönyörű. Erre linkelsz nekem egy szétfotózott pózoló csajt?!

Legyen nagy arcod, lelked rajta. Engem csak az érdekelt, hogy még is milyen ember, aki ilyet mond. Erre megkaptam a választ, nincs több kérdésem. Szia.

2018. ápr. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Te most a rosszlányokon kattogsz?

[link]

Te nem kúrnád szét? Nincs 20 ezred? Adjak kölcsön? Végre elbesztenéd a szüzességed!

2018. ápr. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Milyen az a pózlolós csaj? Te nem pózolsz a képeken? Vagy megkérsz valakit, hogy fotózzon le titokban? Meg olyan képeid vannak, hogy épp nézegeted melyik tejet vegyed a tescoban, és oldalról lefotóz valaki, amikor nem számítasz rá? Mert akkor tényleg nem pózolsz. Mert akkor tényleg nem pózolsz.

Meg mi az már, hogy a pózolást hozod fel, miközben olyan csajra csorgatod a nyálad, aki kitette mindenét filmekben? Fogyatékos vagy? :D

2018. ápr. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

# 23

Ennek bőven jobb csöcse van, mint a linkelt csajnak, igazad volt :D

Nem vagyok nagy prostizós, de ezt felpróbálnám, eszméletlen teste van.

2018. ápr. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Persze. Megjegyzem én sem vagyok egy Brad Pitt, de a feleségemnek ezerszer szebb mellei vannak, mint ennek a csajnak... ez totál átlagos cickó.
2018. ápr. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!