Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Macis átlagos pasiként van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Macis átlagos pasiként van esélyem pénz nélkül olyan nőt találnom, mint Eva Green?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik a mellei bevallom őszintén, ilyen szép melleket még nem láttam


[link]


2018. ápr. 3. 18:30
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
19%

Minek, hogy az exeimre húzogasd? Teste jó, arca középszerű.

Végigmentem reggel az allee-n, nagyságrendekkel jobb csajokat láttam. Bocs, nem esek hasra 2 nagy csöcstől.

Nekem pl, ő jobban bejön, én szeretem a pici ciciket is.

[link]

2018. ápr. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

# 11

Na, őt én is elfogadnám. (aztán kicsit felhizlalnám)

2018. ápr. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
11. Haveromnak pont így néz ki a csaja, pedig egy végtelen gusztustalan pasi, 140 kg alig tud mozogni és szüleinél lakik 28 évesen, amúgy senki nem érti az egészet, talán jó humora dumája van a gyereknek.
2018. ápr. 3. 19:11
 14/26 anonim ***** válasza:
42%

És ez kicsoda? Valami modell? Nem mondom ő is jó nő. Azt sem vitatom, hogy ne lenne szebb nő, mint Eva Green, de ne mondjátok már nekem ilyeneket, hogy "egyáltalán nem nagy szám" mer lemegyek hídba.

Amit linkeltél ezek mind beállított fotók. Hagyjál már...


Olyan nagy pofával írjátok ezt, mintha ti lennétek Ashton Kutcher vagy tököm tudja. :D

2018. ápr. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Alteros lányoknak vannak érdekes dolgaik.

Ha meg egy modell pasi lenne mellette, akkor meg gondolom menne, hogy "na ez is csak a külsőre megy".

2018. ápr. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
59%

Na látod, ez a baj veled.

Ez egy átlagos lány, ha élnéd az életed, akkor látnál ilyeneket, lennének ilyen csajaid! Nem fimsztárokra csorgatnád, és egyből úgy gondolkoznál mint én, és nem esnél hasra 2 csöcstől.

Ashton Kutcher kalácsképű, nem jó pasi. Mila Kunis pacalképű kis cigányasszony.

2018. ápr. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
41%
#16 Nem szorulok a tanácsodra. Pontosan azért írom, hogy ne legyen ekkora arcod, mert a valóvilágot élem, és nem rosszlányokat nézegetem a példádból kiindulva. :)
2018. ápr. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
#16 De igaz is, lehet, hogy tévedek és te maga a jó Isten egyetlen fia vagy, akinek Ashton Kutcher kalács képű és Eva Green egyáltalán nem nagy szám. Igazad van. :D
2018. ápr. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
27%

Nagy arcom van, mert megtehetem. Nem tehetek róla, hogy te ezt nem teheted meg magadnak, ne engem okolj érte.

Azért már kéregeted a linket. Még prostira se tellik?

Nincs ezzel semmi baj, ha valaki gyorsan ki akarja üríteni a zacsit. Focisták is járnak, nyílt titok.

2018. ápr. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Tényleg átlagos ez az nő. Az utcán, buszon arcra minden 3-ik nő ilyen arcra.


Még ő is szebb nála :


[link]

2018. ápr. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!