Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nektek is visszataszító ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is visszataszító ha egy nő cigarettázik?

Figyelt kérdés

Ma bementem nézelődni a városba és megláttam egy nőt aki pont az ideálom volt. Tökéletes alkalom lett volna leszólítani hisz egyedül sétálgatott. A gond csak az volt, hogy jobban füstölt mint egy kiberhelt diesel autó és a kis sétája alatt 3-4 cigit elszívott.


Nagyon sajnáltam, hisz adott volt a lehetőség, de így elment az egésztől a kedvem. Mondhatjátok, hogy 'majd értem biztosan leszokott volna' de soha nem ilyen egyszerű. Még inkább azért is mert nagyon ritkán találok ilyen csajszit aki ennyire megfog külsőre.


Ezek után kérdezem, hogy nálatok is ennyire off ha egy nő cigarettázik társkeresés szempontjából? 25/F


2018. ápr. 2. 17:57
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

,, Ha igazán szereted a másikat, kell a másik, akkor abba tudod hagyni miatta,,

Ezt úgy is írhátad volna, hogy ha valaki szeret valakit, akkor nem várja el hogy leszokjon miatta és így fogadja el.

Van akiket taszít van akikiket nem... Sztm felesleges kérdés.

Én is dohányzom, de mellette adok magamra.

4kapcsolatom volt, egyiket se zavarta, hogy dohányzom. Amikor velük voltam, akkor kevesebbet gyújtottam rá.

N26

2018. ápr. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
59%
A cigizés azonos szinten van a testi higiénia elhagyásával. Hogy azért büdös mert rohad a szája a dohánytól vagy azért mert nem fürdik az igazából mindegy.
2018. ápr. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
67%
Az akaratgyenge emberek szoktak erre ráfüggni. Az ilyesmit nem szeretem. Nemcsak a cigaretta bűze,illóanyaga és tartós hatása undorít el,de maga a tudat,hogy kb a semmiért dobja ki a partner a pénzt és ezért "remeg"... hát ilyet inkább ne.
2018. ápr. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Szerintem undorító szokás nemtől függetlenül.
2018. ápr. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
53%

Ha valami miatt kizáró ok lenne nekem a cigi, ez lenne az:

-rákot okoz(hat), tehát egészségtelen

-azon túl hogy megbetegít, még pénzbe is kerül és nem is olcsó

NA DE, hogy egyeseknek ez proli meg ilyen-olyan? Soha eszembe nem jutott...


Nekem az visszatetsző, amikor valaki külső alapján néz ki magának egy csajt és ha egy apró hiba csúszik a rendszerbe (ez esetben a cigi) akkor már passzé. Ennyi erővel a későbbiekben is találsz majd benne a te érzékeny kis ízlésednek nem megfelelő dolgokat meg hibákat...


Kérdésre válaszolva: én nem dohányzom (régebben buliban csak), de ha a párom dohányozna, nem lenne kizáró ok. Igazából nekem még be is jön..

A barátom ugyanúgy elutasítja ahogyan itt a válaszolók nagy része, de komolyan nem értem ezt a hőzöngést. Ő azon akadt ki, amikor megtudta, hogy régen próbáltam, nevetséges volt, ahogy reagált :D de persze megértem ezt is...

2018. ápr. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 mikeXxX ***** válasza:
23# Ebben teljesen egyet értünk azt még hozzá teszem hogy így gyereket sem akarnék tőle és az is bántana high bármi baja is lehet emiatt persze e nélkül is lehet de sosem fogom fel mi értelme ennek és miért fizet ezért valaki ! 38f
2018. ápr. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Dohányzom és a legkevésbbé sem zavar ha a nő is. Semmi visszataszítót nem találok benne. 34F
2018. ápr. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Mivel gyűlölöm a szagát, de a látványát is, ezért igen, kizáró ok lenne.

Értelmetlen pénzkidobás. Valaki képes havonta több 10ezret arra költeni hogy füstöt szívjon be a tüdejébe majd azt kifújja, mindeközben nem tudja megmagyarázni hogy mi a jó benne... Nevetséges.

2018. ápr. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%

Van, akinek az taszító, ha a másikon van pár kiló plusz. Van, akinek az taszító, ha a másik bagózik. Szerintem egy szinten van a két szokás, ugyanolyan igénytelen és akaratgyengeségre utaló dolog mindkettő. Mondom ezt úgy, hogy én is dagadt vagyok valamennyire.


Egyébként még ha arról lenne szó, hogy mondjuk LSD-zik vagy kokainozik, netán iszik, akkor azt megérteném. Nem támogatnám (én magam sose próbáltam ki még semmilyen drogot az alkoholon kívül- így a dohányt sem), de ezeknek a fogyasztását a kedély- és tudatmódosító hatásuk okán még értem is. De amikor a dohányosok 99%-a csak azért szívja azt a szart, mert az "menő" meg mert "rászokott", akkor nem tudok toleranciát mutatni.


Mondjuk ebben különbözik a zabálástól a dohányzás: aki enni szeret, az szereti az ízeket. A dohányosok többsége még az ízét is utálja a szenvedélyének. Érthetetlen.

2018. ápr. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

De legalább önbizalmad az van:

"Mondhatjátok, hogy 'majd értem biztosan leszokott volna' "

Mindezt arra alapozod, hogy neked nagyon bejön....

2018. ápr. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!