Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nektek is visszataszító ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is visszataszító ha egy nő cigarettázik?

Figyelt kérdés

Ma bementem nézelődni a városba és megláttam egy nőt aki pont az ideálom volt. Tökéletes alkalom lett volna leszólítani hisz egyedül sétálgatott. A gond csak az volt, hogy jobban füstölt mint egy kiberhelt diesel autó és a kis sétája alatt 3-4 cigit elszívott.


Nagyon sajnáltam, hisz adott volt a lehetőség, de így elment az egésztől a kedvem. Mondhatjátok, hogy 'majd értem biztosan leszokott volna' de soha nem ilyen egyszerű. Még inkább azért is mert nagyon ritkán találok ilyen csajszit aki ennyire megfog külsőre.


Ezek után kérdezem, hogy nálatok is ennyire off ha egy nő cigarettázik társkeresés szempontjából? 25/F


2018. ápr. 2. 17:57
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem mert én is cigiztem. Viszont egy nem dohányzó számára elhiszem hogy kizáró ok lehet
2018. ápr. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 Interferencia ***** válasza:
38%
Ige.
2018. ápr. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
46%
Nemtől függetlenül undorító és proli dolognak tartom. Nem jönnék össze dohányossal.
2018. ápr. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
46%

Nekem nagyon is

Ha meglátom hogy dohányzik, minden érdeklődésem iránta elillan azonnal

2018. ápr. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
58%
Én nő vagyok, soha nem jönnék össze dohányzó férfival. Egyszer próbáltam, minden rendben volt a sráccal, de undorodtam a cigitől.
2018. ápr. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
58%

Én nem dohányzó nőként gondolom ezt a pasikról. Undorító.

Nem jönnék össze dohányossal.

2018. ápr. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
50%

En is dohanyzom.

Igy nem visszataszito. :)

Mondjuk lehet csinalni olyat, hogy a letudozott fustot, smarolasnal atfujni a masik szajaba o meg vissza ugyanigy...lehet masnak undorito, de neha lehet ilyet is. :D :P

2018. ápr. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
82%
Mi a problémád? Első ránézésre találtál egy pontot, ami neked kizáró ok. Innentől tovább lépsz.
2018. ápr. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
83%
Nem. Én is dohányzom. Volt nem dohányzó párom is. Megmondta hogy őt zavarja, ezért amíg együtt voltunk, addig nem dohányoztam. Ha igazán szereted a másikat, kell a másik, akkor abba tudod hagyni miatta. Természetesen akkor sem sértődöm meg, ha valaki emiatt utasít el. Mások vagyunk. Azt gondolom ez is egy olyan dolog, amit egyébként meg lehet beszélni.
2018. ápr. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
26%

Nem, hogy visszataszito, de egyenest kizaro ok ;)

Nem dohanyzom en sem. 20/f

2018. ápr. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!