Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nektek is visszataszító ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is visszataszító ha egy nő cigarettázik?

Figyelt kérdés

Ma bementem nézelődni a városba és megláttam egy nőt aki pont az ideálom volt. Tökéletes alkalom lett volna leszólítani hisz egyedül sétálgatott. A gond csak az volt, hogy jobban füstölt mint egy kiberhelt diesel autó és a kis sétája alatt 3-4 cigit elszívott.


Nagyon sajnáltam, hisz adott volt a lehetőség, de így elment az egésztől a kedvem. Mondhatjátok, hogy 'majd értem biztosan leszokott volna' de soha nem ilyen egyszerű. Még inkább azért is mert nagyon ritkán találok ilyen csajszit aki ennyire megfog külsőre.


Ezek után kérdezem, hogy nálatok is ennyire off ha egy nő cigarettázik társkeresés szempontjából? 25/F


2018. ápr. 2. 17:57
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
46%
Nekem jobban bejön, ha dohányzik és én is dohányzom. Ha nem dohanyoznek akkor pedig nem érdekelne.
2018. ápr. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
67%
Ez az undorító meg proli dolog meg jaj úristen....hagyjátok már ezt az álszent képmutató szukafattya dolgot :D Én soha életemben nem dohányoztam, kivéve még gimis bulikban anno, párom pedig dohányzik és ro*adtul nem érdekel. Kívánom az ilyennek,hogy fa nőjjön ki a begyéből..
2018. ápr. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
23%
Azért az utolsónak mondanám hogy én rendszeresen sportolok, minden nap, életemben nem próbáltam még ki a cigit(19/F) és nem is fogom, szóval nekem igenis taszító egy dohányzó nő
2018. ápr. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
34%
19 évesen nagy szavak... A sportolasra meg nem kellene annyira verni a nyalat mert felsőoktatásban is kötelező, benne van a tantervben.
2018. ápr. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Mivel én is cigiztem nem kizáró ok, de nem is örülök neki. Ha keveset szív akkor nem baj, csak ne érezzem rajta amikor pl együtt alszunk vagy valami. De azért 4 szál egy séta alatt határozottan sok és nem tetszene.
2018. ápr. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
0%

Akkor pontosítok hogy te is megértsd

Versenyszerűen futok, saját testsulyos edzést végzek, hétvégente úszok egy keveset

És informatikai iskolába járok, ahol nekem már nincs ilyen hogy testnevelés, vagy kötelező délutáni mozgás

2018. ápr. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
18%
Sajnálom ha neked ennyire gáz életed van hogy nincs jobb dolgod mint másokat leszolni ok nélkül
2018. ápr. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
83%

#12


Én is sportolok, egészséges életmódot folytatok, ki se próbáltam a cigit és nem is fogom.


Büdös, egészségtelen, drága.


Apukám dohányzik, anyukám meg nem. Van akinél nem kizáró, másnál meg igen. Ennyi. Ezen most mit kell kiakadni kedves 12-es válaszoló? Különbözőek vagyunk, fel tudod ezt fogni?


Párom se dohányzik, direkt ilyen párt választottam magamnak.


27N

2018. ápr. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
72%

Azoknak akik azt mondják, hogy undorító proli dolog a dohányzás, azoktól kérdezném, hogy miért is?

Én se erőszakolom senkire a dohányzást, rám se erőszakolja senki az egészséges életmódot.

2018. ápr. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
65%

#19

Egyszerüen a mi szemszögünkből ez az

Nekem (is) dohányoznak szüleim, de nem undorodom tőlük, de ha párválasztásra kerül a sor, akkor a dohányzás taszító dolog tud lenni( egyeseknek)

2018. ápr. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!