Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Általában hány shot vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általában hány shot vagy koktél mennyiség az ami még segít az ismerkedésben és mennyi az ami már visszataszító egy buliban?

Figyelt kérdés
pl. ital nélkül nagyon félénk vagyok, általában kel érezzem, hogy hogy kicsit zsibbadok amikor elég bátorságom van odamenni bárkihez ás kezdeményezni, de nem érezem, hogy dülöng őznék vagy valami csak amolyan szuper nyugodt vagyok. Amolyan mindenkit havernak érzek. Ehhez olyan 3-5 shot/koktél szükséges.
2018. jan. 5. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyénfüggő, hidratáltságfüggő, keverésfüggő, nemfüggő, fáradtságfüggő és még az is befolyásol, mennyire vagy introvertált. Az introvertáltabbak azonos "edzettséggel" nehezebben részegednek le.


Nálam egy pohár minőségi bornál van a kezdeményezés és vigyorgás, nevetés, a 3.-nál már alszom vagy csak ülök nyugiban. Bár életemben 2x voltam igazán részeg, még gólya koromban, 3 éve...

N

2018. jan. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem már nem kell pia ahhoz, hogy ne féljek.
2018. jan. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2-es te hogyan szoktál kezdeményezni :) ?
2018. jan. 5. 22:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Élőben sehogy. Meg amúgy se. Túlságosan zárkózott ember vagyok, és nem akarom senkire se rákényszeríteni magamat. De nem félnék megszólítani valakit. Vagyis de, félnék, de képes lennék legyőzni a félelmet.
2018. jan. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak lennel ? gyere elegy buliba és próbáld ki :) nem veszíthetsz semmit .. max. a szüzességed :P
2018. jan. 5. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!