Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Visszataszító ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszataszító ha egy férfi sokat betegeskedik és sokat jár orvoshoz?

Figyelt kérdés

Ez a dolog mennyire visszataszító, ha amúgy rendben van?

rossz szem, rossz tartás, fogorvosi beavatkozások, bőrgyógyászat, izületi gondok( régi sportsérülések miatt), szóval szinte az összes létező olyan baj, ami nem halálos.

24 F



2017. febr. 12. 14:36
 1/10 anonim ***** válasza:

Sportoló voltál?

Milyen az életviteled? Egészségesen próbálsz élni?

2017. febr. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Fociztam régen, de az csak térdsérülés, meg boka ilyen apróbb dolgok, még a csípőm is rossz...

Most nem, de ha van pénzzem akkor járok kondiba, meg normálisabb kajákat eszek, gyümölcsöt, tejtermékeket.

Futni is szoktam, mondjuk mióta ez az extrém hideg bejött azóta nem.

2017. febr. 12. 14:45
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Nem a sok betegség miatt, hanem azok milyensége miatt. Rossz tartás, fogorvos, bőrgyógyáaszt ez így együtt elég visszatazsító képet adhat. Mármint most elképzeltem egy púpos, rohadó fogú, pattanásos pasit. Ha nem így van, akkor viszont maga a tény, hogy szegényt még az ág is húzza annyi minden összejöttt nem taszítana.
2017. febr. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
Igen, ez taszítja a lányokat, különösen ha olyasmi, ami látszik is rajtad.
2017. febr. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

éppen az hogy nem látszódik.

pl - 6,5 ös dioptriásan rossz a szemem, de kontaktlencsés vagyok és ha mondom akkor úgy meglepődnek, gerincferdülés sem látható, bőrgyógyászati sem.

szóval a felszínen semmi nem látszik.

2017. febr. 12. 15:06
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
Crohn betegségem van, migrénes vagyok, pánikrohamaim vannak, mind2 lábam, egyik karom (4-ből 3 végtagomban van fém csavar/lemez) + a vakbelem is műtötték már, nekem is rossz a szemem (-4 körül), agysérülésem is volt már, fogszabályzóm van, laktózérzékeny vagyok.Nem látszik semmi a felszínen (csak a fogszabályzó és a műtétek helyei), sportolok is, igyekszem igényes lenni magamra. Nem zavartak ezek a dolgok eddig senkit.
2017. febr. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem visszataszító, de a komoly kapcsolatot részemről nagy valószínűséggel kizárná.
2017. febr. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%

lehet komolykapcsolatod ne aggódj

az igazi így fog szeretni Téged ezen ne aggódj!


Annyi embernek van társa,akár beteg,akár barna bőrű

akár sovány akár kövér olyan soknak lehetet neked miért ne lehetne? Lehet! Igen lehet barátnőd ezen ne aggódj,ismerkedj sok helyen,légy kedves és türelmes,és egyszer fogsz találni egy szép lányt barátnődnek!

Ne aggódj,fel a fejjel sok sikert és szerencsét kívánok neked kérdező!


Sok embernek van betegsége,senki sem tökéletes!!!!

2017. febr. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
66%

Kérdező, a 7-eshez hasonló "hölgyek" miatt jobb, ha csak akkor mondod el, ha már minimum 3x leszopott az illető hölgyemény. Én így csinálom. ^^

Ha lelép, lelép, de legalább a g ecidet nyelte mint a torkosborz, ha rendes, akkor meg marad és lehet ő lesz életed párja.

2017. febr. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2017. febr. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!