Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, azért nem vagytok túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, azért nem vagytok túl aktívak tinderen, mert iszonyat sok match-etek van?

Figyelt kérdés
Hiába van tinder gold-om, az se mutat semmit. Egy hét alatt 3 nő húzott jobbra mindösszesen. De régebben mintha nagyobb lett volna az aktivitás. Azért nem "dolgoztok" ott, mert a superlike-kal több dolog hullik az öletekbe? Vagy mert minden második egyezés? Vagy miért?
2018. ápr. 1. 14:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Azért, mert nem lógok állandóan a Tinderen.
2018. ápr. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A lányok 100-ból olyan 1-2 férfit húznak jobbra, és általában mind ugyanazokat a férfiakat. Az a poén, hogy még így is baromi sok matchük van.

Egyébként te még örülhetsz, nekem 3 match kb. egy év alatt szokott összejönni, abból 1 véletlen, 1 nagyon buta, 1 pedig akkor ábrándul ki belőlem, amikor élőben meglát.

2018. ápr. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Igen, azért. Ők hercegnők nagy igényekkel. Ezt teszi a sok dícséret és rajongás a férfiak részéről. Ezért kéne minden férfinak visszatartani a fölösleges bókolást, és csak akkor dícsérni, ha tényleg kell, így nem szállnának el, és nagy dolog lenne nekik egy bók, nem "csak egy a napi sokból"...
2018. ápr. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Még csak most próbáltam ki, ma először. Lett matchem, mégsem válaszol senki a levelimre. 29/N
2018. ápr. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Te nőként irogatsz nekik???

Ezt nem hiszem el.

2018. ápr. 19. 21:24
 6/9 anonim ***** válasza:

A tinder egy kalap szar. Én is fent voltam és igen volt sok matchem. Rámírtak aztán h szia dugunk? Szia én csak laza kapcsit keresek. Szia szép vagy nagyon küldesz pucér képet?


Nah ezek miatt az alakok miatt le is töröltem. Egyszerűen én nem erre vágytam. Egy randizós alkalmazást szexpartner keresőnek használják.

2018. ápr. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6.: mert te is csak a legmenőbb pasikra mondasz igent...
2018. ápr. 19. 22:08
 8/9 A kérdező kommentje:
+ nem az applikáció szar, hanem az emberek teszik azzá. Mind az ilyen pasik, mind az olyan nők, akik százból 1-et húznak jobbra. Aztán meg vagyunk mi, átlagos pasik, akiknek immár egy hónapja (!) nincs egyezésük...
2018. ápr. 19. 22:11
 9/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, igen írok nőként. Nem esik le a karikagyűrű a kezemről, ha én is teszek valamit azért, hogy ismerkedjek. 29/N
2018. ápr. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!