Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik olyan, hogy valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy valakit Tinderen EGYÁLTALÁN nem húznak jobbra?

Figyelt kérdés

Már egy ideje fent vagyok Tinderen. Mivel nincsenek nagy igenyeim, így 10 lányból 8-9-et jobbra húzok, de mivel match-em nemigen volt pár napja kíváncsiságból elkezdtem jobbra húzni azokat is, akiket egyebkent balra húznék (hadd ne írjam le milyenek), es vártam, a match-et, ami azt jelentené, hogy ők is jobbra húztak. NEM VOLT! Létezik olyan, hogy engem senki, még a tinder leányainak legalja sem húz jobbra? Pedig a profilom ki van töltve, a válogatott legjobb képeim vannak feltöltve, ezeket párhavonta újakra is cserelélem, és mégis semmi...

Más, hagyományosabb társkeresőkön hasonló "sikerem" van. Ráírok 40-50 lányra valamilyen személyre szabott üzenettel, amit az adott profilból próbalok megszerkeszteni, jóóó sok délutant rászánva, hogy a semmiből valami legyen, és semmi. Kb. a fele olvassa el az üzenetet, a negyede megnézi a profilomat, és talán, esetleg akad egy, aki legalább annyi válaszra méltat, hogy: "bocsi, de nem".

És ez megy már pár éve, néhányhavonta az új regisztrálókat átnézem, es írok nekik üzenetet.

És mielőtt még jönnének az olyan válaszok, hogy hagyjam az internetet, próbáljak meg való életben ismerkedni,

1.Egy masik kérdésemben arra kerestem a választ, hogy "Miért nem működik az online ismerkedés?" Itt 10-ből 6-an azt bizonygattak, hogy igenis működik az...

2. Hadd idézzek egy szintén másik kérdésre adott választ, ami ugyan stílusában nem épp a legmegfelelőbb, mégis ez eddig a legjobb indok, miért jelentheti valakinek a végső mentsvárat a virtuális tér:

"Ha az ember dolgozik akkor egy adott útvonalat jár be és ha a munkahelyén sincs egy db szabad nő se és út közben se találkozik se a boltban egy db facér nővel se,no meg ha leszólít valakit hazafelé ballagva ,azonnal elutasítják,és ez megy évekig, akkor mégis hová menjen ismerkedni? A diszkó a legkevésbé sem alkalmas hely főleg ha utálja is az ember a környékét is,meg a stílusát is , no meg az ott fellelhető nőanyag hát enyhén szólva a selejt alatti kategória ..

Hobbikat meg hagyjuk mert ha valakinek teszem azt a box a hobbija na ott se fog egy db nőt se találni,de ha tudomisén a vasúti mozdony fényképezés a hobbija na ott se akad össze nővel az 100% Persze ha aerobik tanfolyamra megy akkor ott biztos sok a csaj csak a legtöbb férfinek nem ez a vágya.

Szóval marad a "hatókör kibővítés" az internet."

31/F



2018. márc. 21. 13:45
1 2 3
 1/27 Noren1989 ***** válasza:
59%
:D
2018. márc. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
79%
:D
2018. márc. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
93%

Engem senki se húz jobbra... :/


(Bár balra se, mert fent se vagyok rajta.)

2018. márc. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
71%
Létezik. A Tinder a szép ábrázatú férfiak játszótere, nem a csúnyák sikerkovácsolója.
2018. márc. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
57%

Amíg ilyen rinyagép vagy, senkinek sem fogsz kelleni. Ez ilyen egyszerű.

32N

2018. márc. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Figyi.

En egyszer, par eve kivancsisagbol felraktam. Utana letoroltem siman.

Decemberben, influenzasan unatkoztam, ujra fel. Utana szinte barkit jobbra huztam, azonnal match volt.

Vagyis konnyen lehet, hogy az illeto holgyek mar ezer eve toroltek az appot, csak a regjuket nem, ez igy kiadja oket a talalatok kozott.

2018. márc. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
88%

Ha minden nőt tetszikelsz a Tinderen, az a Tinder számára kb. ugyanazt jelenti, mintha egyiket sem. Mert ezek szerint egyik sem érdekel különösebben. Lehet, hogy meg sem jelensz a nők előtt.


Az is lehet, hogy valami baj van a profiloddal. Kérdezz meg ismerős csajokat, vagy akár itteniek is segíthetnek.

2018. márc. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
64%

A tinder nem komoly párkapcsolatra való. Amikor kiraktam magam, mint egy bazári majom, ahol látszottak a státuszszimbólumok mindjárt voltak találatok nem is "akárkikkel". A visszafogott, konszolidált képeimen azonban, amikhez szívesen adnám akár a nevem (arcom) is, nyilvánosabb helyeken... meg szinte semmi.

Ha mindenáron szeretnél a neten maradni akkor sokkal inkább a badoo-t ajánlom. Ott nem kell a csillogás, ahhoz hogy szóba álljanak az ember fiával. Csak nem kell komolyan venni annyira, hogy délutánokig szerkesztgeted a szerinted számára nagyon találó üzeneteket.

2018. márc. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
30%

Amellett, hogy szorakoztatonak talalom, ahogyan leirod tapasztalataidat, igazolja, hogy mennyire idöpazarlas a netes ismerkedes.

Mondom ezt ugy, hogy unalombol hasznalom, napi tucatnyi match-csel (amikor fellepek) es több lany is kezdemenyezett mar beszelgetest. Megsincs kedvem irkalni orakon, akar napokon at, mig egy esetleges talalkozo elött abban remenykedsz, hogy elöben is igy nez ki a masik es nem csak irasban vicces es spontan. (Tyü, ezert most mennyien pontoznak majd le?)

Kifejezetten sarmosnak tartanak es elöben sem okoz nagy kihivast az ismerkedes. Leginkabb azert, mert nem -e celbol mozdulok ki! Elvezem az eletemet, teszem a dolgaimat es amikor olykor feltünik egy csinos lany es felkelti erdeklödesemet es olyan hangulatban vagyok, leszolitom (vagy ö engem). Egyszerüen hangzik es az is! Megvan az elsö kontakt, elöben talalkoztatok es baratnöinek is biztosan mashogyan szamit be az esemenyekröl, ha ezek ugy kezdödtek, hogy "Tyü, kepzeld, ültem egy kavezoban, mire besetalt Ö! Rögtön összeakadt a tekintetünk es ...", Hihetetlen, hogy meg ez is szinte különleges elmenybeszamolonak tünik, szemben a "Aha, ültem a slozin es csesztettem a mobilomat, mire volt megint egy matchem egy egeszen elfogadhato palival. Mig fenektörlesre került a sor, mar le is fixaltuk a romantikus talit..."


Hozd ki a legjobbat sajat magadbol, hogy örömmel es büszkeseggel, kipihenten kelj ki reggelente az agybol! Aztan elvezve a mindennapjaidat es mindennapi teendöidet, tartsd nyitva a szemed. Ha megtetszik valaki, közelitsd meg! Kedvesen, udvariasan, de egyertelmüen. "VISSZAUTASITAS!" lesz a legtöbb ilyennek az eredmenye. Ha nagyon jo pasi vagy is! Na es? Ne azokkal törödj, akinek nem kellessz, hanem elvezd ki azzal az együtt töltött idöt, akinek megis. Ezt valahol el kell kezdeni. Ugy tünik, neked erre nem az online tarskereses a megfelelö. Ennyi! Lepj tovabb, kiserletezz massal...


Es, habar öszinten sok sikert kivanok, nem bannam, ha kudarcaidat is irasba foglalod ;)

2018. márc. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
89%
#9 Nem ezért szavaznak le, hanem mert egyszer azt írod, hogy milyen szerelmes vagy a fantasztikus barátnődbe, meg milyen jó a kapcsolatotok, a másik kérdésnél meg azt mesélgeted, hogy hányszor, kikkel csaltad meg, és fogod még a jövőben is. Legalább döntsd el, hogy mit hazudsz, ha már látható a neved is, mert azt azért beismerheted, hogy a kettő nagyon üti egymást.
2018. márc. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!