Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik olyan, hogy valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy valakit Tinderen EGYÁLTALÁN nem húznak jobbra?

Figyelt kérdés

Már egy ideje fent vagyok Tinderen. Mivel nincsenek nagy igenyeim, így 10 lányból 8-9-et jobbra húzok, de mivel match-em nemigen volt pár napja kíváncsiságból elkezdtem jobbra húzni azokat is, akiket egyebkent balra húznék (hadd ne írjam le milyenek), es vártam, a match-et, ami azt jelentené, hogy ők is jobbra húztak. NEM VOLT! Létezik olyan, hogy engem senki, még a tinder leányainak legalja sem húz jobbra? Pedig a profilom ki van töltve, a válogatott legjobb képeim vannak feltöltve, ezeket párhavonta újakra is cserelélem, és mégis semmi...

Más, hagyományosabb társkeresőkön hasonló "sikerem" van. Ráírok 40-50 lányra valamilyen személyre szabott üzenettel, amit az adott profilból próbalok megszerkeszteni, jóóó sok délutant rászánva, hogy a semmiből valami legyen, és semmi. Kb. a fele olvassa el az üzenetet, a negyede megnézi a profilomat, és talán, esetleg akad egy, aki legalább annyi válaszra méltat, hogy: "bocsi, de nem".

És ez megy már pár éve, néhányhavonta az új regisztrálókat átnézem, es írok nekik üzenetet.

És mielőtt még jönnének az olyan válaszok, hogy hagyjam az internetet, próbáljak meg való életben ismerkedni,

1.Egy masik kérdésemben arra kerestem a választ, hogy "Miért nem működik az online ismerkedés?" Itt 10-ből 6-an azt bizonygattak, hogy igenis működik az...

2. Hadd idézzek egy szintén másik kérdésre adott választ, ami ugyan stílusában nem épp a legmegfelelőbb, mégis ez eddig a legjobb indok, miért jelentheti valakinek a végső mentsvárat a virtuális tér:

"Ha az ember dolgozik akkor egy adott útvonalat jár be és ha a munkahelyén sincs egy db szabad nő se és út közben se találkozik se a boltban egy db facér nővel se,no meg ha leszólít valakit hazafelé ballagva ,azonnal elutasítják,és ez megy évekig, akkor mégis hová menjen ismerkedni? A diszkó a legkevésbé sem alkalmas hely főleg ha utálja is az ember a környékét is,meg a stílusát is , no meg az ott fellelhető nőanyag hát enyhén szólva a selejt alatti kategória ..

Hobbikat meg hagyjuk mert ha valakinek teszem azt a box a hobbija na ott se fog egy db nőt se találni,de ha tudomisén a vasúti mozdony fényképezés a hobbija na ott se akad össze nővel az 100% Persze ha aerobik tanfolyamra megy akkor ott biztos sok a csaj csak a legtöbb férfinek nem ez a vágya.

Szóval marad a "hatókör kibővítés" az internet."

31/F



2018. márc. 21. 13:45
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Van ilyen, a személyemben. Egy lány sem húz jobbra.

[link]

2018. márc. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
75%

Hidd el, abban sincs sok köszönet, ha jobbra húznak. Teljes apátia jellemzi őket többnyire. Lehetsz akármilyen intelligens, művelt, bármilyen izgalmas az életed, tök mindegy. Akkora a kínálat férfiakból azon az alkalmazáson, hogy gyakorlatilag lehetetlen felkelteni az érdeklődésüket.

Kivételt képez persze az, aki kinézetileg a top 10%-ban van, neki viszont paradicsom/STD fest.

2018. márc. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
63%
Igen az MSZP-seket. :D
2018. márc. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
48%

Használd inkább a Thunder-t, akkor középen leszel:D

Thunderdome, hardcore will never die. :)

2018. márc. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Igen, létezik.
2018. márc. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

azt kell megérteni, hogy a tinder az lutri és csak akkor lesz jó, ha fizetősre váltasz. Manipulálva van kinek hogyan és milyen % ban fogsz megjelenni. Ja és a nők többsége nem húzogat. naponta sem. Úúúúgyhogy változó.


tinder lutri, nem mindenkinek válik be

2018. ápr. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
58%
A Tinder az ismerkedés legalja. Húspiac, (át)baxós app, egotunig lányoknak. Töröld onnan magad ,jobban leszel.
2018. ápr. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
91%

Kedves 5-ik válaszoló.

"Amíg ilyen rinyagép vagy, senkinek sem fogsz kelleni. Ez ilyen egyszerű.


32N" hozzászólásoddal.

Én bírom az ilyen lányokat, rinyagép..bla bla.

Te mit gondolsz, a pasik azok kövek?


Nekik nem eshet rosszul, nem lehetnek valami miatt padlón? ha ennek hangot ad akkor máris rinyagép?

Bogaram kapjál már a fejedhez. Emberek vagyunk, mindenkinek vannak rossz napjai érzései, attól hogy valaki "férfi" még nem jelenti azt hogy ő bizony csak a "power"-t mutathatja. Nem kell lekezelőnek lenni.

Tudod, az ilyen nőkkel vagyok úgy, hogy csak azt érdemlik jól meg* aztán szia annyira ellenszenvesek számomra. De az jó lenne azt biztos, és vad :D pont ezért. De komolyra fordítva a szót, nem értem miért nem gondoljátok magatokat a másik helyzetébe, nem kell elítélni senkit mert évekig nincs siker élménye és ennek itt hangot is ad.

Kérdező, hozzád meg annyit tudok írni: mivel érződik hogy nagyon vágysz már egy társra, valszeg ez az ördögi kör zárója Neked. Nem tudom a leszólítással van a problémád, egyáltalán belülről áradó kedved a lányokhoz?

2018. okt. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Mostanra lett elegem, fogtam és töröltem azt a sz.rt a francba...
2018. okt. 16. 13:23
 20/27 A kérdező kommentje:

Tanulságos cikk...:

[link]

2018. okt. 29. 02:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!