Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik olyan, hogy valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy valakit Tinderen EGYÁLTALÁN nem húznak jobbra?

Figyelt kérdés

Már egy ideje fent vagyok Tinderen. Mivel nincsenek nagy igenyeim, így 10 lányból 8-9-et jobbra húzok, de mivel match-em nemigen volt pár napja kíváncsiságból elkezdtem jobbra húzni azokat is, akiket egyebkent balra húznék (hadd ne írjam le milyenek), es vártam, a match-et, ami azt jelentené, hogy ők is jobbra húztak. NEM VOLT! Létezik olyan, hogy engem senki, még a tinder leányainak legalja sem húz jobbra? Pedig a profilom ki van töltve, a válogatott legjobb képeim vannak feltöltve, ezeket párhavonta újakra is cserelélem, és mégis semmi...

Más, hagyományosabb társkeresőkön hasonló "sikerem" van. Ráírok 40-50 lányra valamilyen személyre szabott üzenettel, amit az adott profilból próbalok megszerkeszteni, jóóó sok délutant rászánva, hogy a semmiből valami legyen, és semmi. Kb. a fele olvassa el az üzenetet, a negyede megnézi a profilomat, és talán, esetleg akad egy, aki legalább annyi válaszra méltat, hogy: "bocsi, de nem".

És ez megy már pár éve, néhányhavonta az új regisztrálókat átnézem, es írok nekik üzenetet.

És mielőtt még jönnének az olyan válaszok, hogy hagyjam az internetet, próbáljak meg való életben ismerkedni,

1.Egy masik kérdésemben arra kerestem a választ, hogy "Miért nem működik az online ismerkedés?" Itt 10-ből 6-an azt bizonygattak, hogy igenis működik az...

2. Hadd idézzek egy szintén másik kérdésre adott választ, ami ugyan stílusában nem épp a legmegfelelőbb, mégis ez eddig a legjobb indok, miért jelentheti valakinek a végső mentsvárat a virtuális tér:

"Ha az ember dolgozik akkor egy adott útvonalat jár be és ha a munkahelyén sincs egy db szabad nő se és út közben se találkozik se a boltban egy db facér nővel se,no meg ha leszólít valakit hazafelé ballagva ,azonnal elutasítják,és ez megy évekig, akkor mégis hová menjen ismerkedni? A diszkó a legkevésbé sem alkalmas hely főleg ha utálja is az ember a környékét is,meg a stílusát is , no meg az ott fellelhető nőanyag hát enyhén szólva a selejt alatti kategória ..

Hobbikat meg hagyjuk mert ha valakinek teszem azt a box a hobbija na ott se fog egy db nőt se találni,de ha tudomisén a vasúti mozdony fényképezés a hobbija na ott se akad össze nővel az 100% Persze ha aerobik tanfolyamra megy akkor ott biztos sok a csaj csak a legtöbb férfinek nem ez a vágya.

Szóval marad a "hatókör kibővítés" az internet."

31/F



2018. márc. 21. 13:45
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
66%
18-as válaszoló: a szívemből szóltál!
2019. febr. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Kb ahogy a 4-es írja.
2019. márc. 8. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

@18

És amúgy magától értetődő az is, hogy abban a pillanatban, hogy belenyugszik a kérdező, már özönleni is fognak a párok ugyanezzel a profiljával, csak mert nem "rinyál". Imádom a félsoros életvitel-tanácsadást, ami a GYK-n megy.

2019. márc. 8. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
63%
Társkeresőn férfiként akkor van esélyed, ha legalább olyan jól nézel ki, mint Brad Pitt, Johnny Depp és Hugh Jackman együttvéve kétszer. Máskülönben felesleges próbálkoznod.
2019. márc. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
0%
Létezik olyan, hogy ennyi életképtelen fiatal van, aki nem képes máshol ismerkedni?
2019. márc. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:

Ne magadban keresd a hibát, hacsak nem igazán jó képeket tettél fel magadról.

1. A Tinderen csak a Brad Pitt kinézetű pasiknak van esély vagy ha a pénzed villantod. Láttam egy-két pasi profilt. Mind jóképű, befésült haj, szakál, izmos kockahassal, kigombolt ingben a tengerparton, napszemüvegben. Ez a sztenderd. Ha ezt a szintet hozod nagyon sokan be fognak húzni. Ha nem akkor lehet heti 5-6 matched, de akkor is valamit villantani kell (drága kocsi, ruha, utazások)

2. A másik dolog viszont, hogy applikáció csal. Nekem fent volt és elsőre napkig több match volt és behúzogattak majd semmi. Feltettem megint és ugyanez, napokig ment, majd semmi. Ekkor előfizettem és itt bukott ki a dolog: elindítottam a kiemelést és ekkor megint elkezdtek behúzni, plusz egy csaj akit egy hete húztam be (!) visszajelölt. Vagyis az app súlyoz és hátrasorol. És van akinek sose dob fel. Gondolj bele, egy csajt behúznak napi 100-an, te hányadik lehetsz a sorban, mire odaér ? Addig el se húzogat, mert már talált valakit vagy megunja.

2019. júl. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
61%

Ezek alapjan meg nem biztos, hogy csunya ferfi vagy, csak igen valoszinu. Az is lehet, hogy csak atlagos vagy, 10/4 - 10/5 kategoria. Az ott keves, hiszen fent vannak a 10/10 alompasik, meg a 10/7 helyes pasik is. Es a ferfiaknak az a rossz szokasuk, hogy mindenkinek szivecske. Ez egy halo, aztan meglatjak, hogy ki akad bele. Ha egy idomtalan balna, akkor azt gyorsan torli a him, de lehet, hogy csak siman ignoralja.

Na hat ezt a nok megtanultak, es tudjak, hogy ha egy atlagos szintet megutnek, akkor szinte azonnal match. Miert kellene hat az atlagos joskat beszivezniuk? 10/7 alatt nem likeolnak be. Abbol is van egy atlag nonek 20 meccse/nap.

Szuperdagadt, apolatlan, fogatlan, kivenhedt, vanyadt, odakozmalt, telekakilt buvarruhakat talan ki lehet fogni. De azt is csak akkor, ha minimum atlagos vagy.

Ha csunya vagy, akkor udv a klubban teso :D

Akkor hagyd az egeszet a banatba, es elvezd az eletet a nok nelkul.

2020. febr. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!