Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hátrányt jelenthet ez a későbbiekben a társkeresést illetően?

Figyelt kérdés

Mikor vidékről pestre költöztem nem volt pénzem albérletre, csak egy gyárban tudtam elhelyezkedni betanított munkásként, így egy férfival laktam együtt, akinek szexszel fizettem a lakhatásért cserébe. Nem ment ez így sokáig, csak egy évig, mert aztán egy barátnőm is idejött egyetemre és hárman béreltünk egy lakást, plusz akkor már egy kicsivel én is többet kerestem, így könnyebben ment fizetni az albérletet.

Ez mennyire gáz így? Nálatok zavarna ez egy lányban? Inkább hallgassam el?

Köszönöm!

21L


2018. márc. 18. 18:41
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
42%
19-es. Pontosan. Együtt élt valakivel. Pont. A többit nem kell firtatni szerintem sem. (Amúgy meg hányan csinálják ugyanezt, házassági anyakönyvi kivonattal.)
2018. márc. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem meg aki nem őszinte, annak mástól sincs joga ezt elvárni.
2018. márc. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Szerelemből is lakhatott volna a pasijával. Ezt meg így utólag senki sem tudja, hogy volt, csak ha a lány elmondja. Szerintem nem kell mindig a jellem bajnokának lenni.
2018. márc. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
59%
Nekem úgy felnyílt a szemem mikor azt írtad hogy "Nem ment ez így sokáig,csak egy évig„ csak lestem,persze ne aggódj ennél vannak rosszabb,undorítóbb nők is(ez megnyugtató?).Egy igazi férfi kidob,ha csak esetleg nem dönt úgy a szíve hogy talán azért amit tettél nem biztos hogy ez a helyes út hogy szakítson veled,50-50 esély.Az előttem szólók azt írják hogy hallgasd el,elhallgathatod,de te magadnak rib.nc maradsz hidd el ott legbelül,ha még büszke is vagy rá akkor kár is ezt olvasnod.Annak a pasinak akinek kelleni fogsz és tudsz hozzá őszinte lenni,el kellene mondani,szépen beadagolva,hogy legalább tudja hogy ha voltál is rib.nc a kényelmesebb túlélés érdekében akkor legalább tudja hogy értél és változtál és más vagy stb. ,bár nem tudom hogy az ilyen és hasonló undorító vagy undorítóbb nők,hogy tudnak ezzel együtt élni.Hánynom kell.Lányok akik ezekben a mondatokban magatokra ismertetek,olyan kíváncsi lennék hogy tényleg csak ez az egy út járható?Lyuk által könnyen jön minden,ma már amúgy se nagyon számít,akkor meg miért ne?Kényelmességi,túlélési eszköznek felhasználni?Szoktatok úgy magatokba nézni?Ennyire nincs ami motiváljon,hogy esetleg hogy ha sz.r az élet valahogy nem kéne épp ez az hogy máshogy csinálni ezt az egészet?Magyarország,nincstelenség,pénz hiány?Itt a válasz,de vajon akkor is ez a helyes út vagy csak a gyorsabb,és könnyebb?
2018. márc. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Érdekes ez a kettős mérce azért. Itt a gyk-n volt egy csaj, aki egyetemi buli után spiccesen az ágyban kötött ki egy sráccal, na azt a r!bancozást, amit az kapott itt... Persze főleg pasik r!bancozták, kicsit se "érdekes".
2018. márc. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Hát ha őszintén megmondod, akkor igen, hátrányt fog jelenteni, mert nem sok ember akar összejönni egy prostival (még az olyanok sem, akik még erkölcstelenebbek). Ha tompítani akarod, mondd azt, hogy barátság extrákkal volt, azt több férfi gyomra bevenné.
2018. márc. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!