Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hátrányt jelenthet ez a későbbiekben a társkeresést illetően?

Figyelt kérdés

Mikor vidékről pestre költöztem nem volt pénzem albérletre, csak egy gyárban tudtam elhelyezkedni betanított munkásként, így egy férfival laktam együtt, akinek szexszel fizettem a lakhatásért cserébe. Nem ment ez így sokáig, csak egy évig, mert aztán egy barátnőm is idejött egyetemre és hárman béreltünk egy lakást, plusz akkor már egy kicsivel én is többet kerestem, így könnyebben ment fizetni az albérletet.

Ez mennyire gáz így? Nálatok zavarna ez egy lányban? Inkább hallgassam el?

Köszönöm!

21L


2018. márc. 18. 18:41
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
25%

Nem gáz. Budapesten a jelenlegi káosz helyzetben felmérések szerint, több százezer nő fizet így a mindennapjaiért. (Vagy legalábbis ki van szolgáltatva egy férfinak, de ez nyilván azt jelenti, hogy szexszel fizet, csak szebben megfogalmazva).

De ettől függetlenül nem lennék rá büszke, és elhallgatnám a helyedben ameddig csak lehet. Nem ezzel kezdeném az ismerkedést, hogy elmesélném, hogy qrva voltam 1 évig amikor felköltöztem, mert ez kiábrándító lehet.

2018. márc. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
80%
Ha eletem szerelme ilyet mondana szo nelkul ott hagynam!
2018. márc. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
41%
Kíváncsi lennék, az ilyen korú fiúk mit csinálnak haosnló helyzetben...
2018. márc. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
81%

#3


Mit csinálnának? Keményebben dolgoznak, putriban laknak egymás hegyén hátán sokan és sz@rt esznek. Nem tehetnek mást, mert a kukijukért senki sem fizet. A nőknek meg ott van a kényelmesebb út a megoldáshoz.

2018. márc. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
23%
#4: ha ez így van, akkor ez női oldalról eléggé kényelmi döntésnek hangzik...
2018. márc. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
0%
Miért szerinted a prostitúció is a kemény túlélés mintsem a könnyű pénzkereset?
2018. márc. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
53%

Bocsi, hogy nőként írok, szüleid mit szóltak ehhez? Gondolom tudták, nem? Vagy hazudtál nekik mindenről?


Tudod, igen, gáz és egy értelmes felnőtt férfi messziről kerüli az ilyen lányokat, mint te. A könnyebbik utat választottad.

Akkor is összeköltözhettél volna más idegen LÁNYOKKAL, vállalhattál volna 2. munkát, ami nem szexmunka.


Könnyen adtad a tested, ennyire becsülted saját magad.

Ha vészhelyzet van, nem a k..rválkodást kéne választani.


És még valami, ha nem volt pénzed, akkor minek költöztél fel Pestre? Pénz és munka nélkül akartad volna megváltani a világot?


Ne hallgasd el, mert előbb utóbb úgyis ki fog derülni és a hazugságért még jobban meg fogsz fizetni.


Tetteidért pedig vállald a következményeket.

2018. márc. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Azért mert vidéken, ahol felnőttem semmi lehetőség nem volt, unalmas volt és kihalt. Vasárnap kinéztél az utcára és mit láttál? Mintha egy elhagyatott város lenne, senki nem mászkált az utcákon. Éjszakai élet nulla, jó ha volt egy vagy két olyan hely, ahol volt élet esténként. Nem bírtam már ott tovább, nekem kell a nyüzsi, az élet magam körül, hogy ne depizzek be.
2018. márc. 18. 19:12
 9/26 anonim ***** válasza:
26%
A depresszióból ki lehet gyógyulni. Hanem aki egyszer q volt az az is marad... :)
2018. márc. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
#4: +1
2018. márc. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!