Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Semmi nem nehezíti meg jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Semmi nem nehezíti meg jobban a társkeresést, mint a magány?

Figyelt kérdés

Ismerek olyanokat, akik drogosok, alkoholisták, semmi pénzük nincs, se munkájuk, nem néznek ki jól, de van társaságuk így párt is könnyen találtak.

Én meg anyagilag jól állok, jó külsőm van, van munkám, vannak terveim, nem próbáltam drogokat, még cigit se szívok, alkoholt is alig iszom, de nagyon magányos vagyok, így a társkeresés is teljesen reménytelen. Van néhány ember, akikkel nap mint nap találkozom, de ők le se szarják, hogy mi van velem. A barátaim szinte mind külföldön vannak, vagy ritkán értnek rá, nincs ilyen társaságom ahova eljárnék. Neten próbáltam már ismerkedni, de szinte mindig csalódás ért. Teljesen egyedül érzem magam a világban. Van egy lány, akibe régebben szerelmes voltam de ő mással jött össze, ettől függetlenül havonta,félévente rámír, hogy mi van velem, meg aggódik értem, mindig visszaírom, hogy minden rendben, még ha semmi sincs is. Azért aggódik, mert ő pontosan tudja, hogy milyen magányos vagyok, ezért nem jött össze velem, most meg bűntudata van, pedig teljesen fölösleges emiatt rágnia magát, az aggodalmától nem fogom magam jobban érezni.



2018. jan. 4. 23:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem hiszem. Szimplán egyedi stúlusod van, így nem illenek hozzád általánosságban a nők.

Én is ilyen vagyok. Nem meglepő módon immár 3 éve egyedül.

2018. jan. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen, ebben van valami, de a stílusomon nem tudok változtatni.
2018. jan. 4. 23:42
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Tudom. Az írásod alapján normális vagy, szóval nem is kell.

Egyszerűen ilyen időben születtünk, hogy el kell tudni viselni a magányt. Egyszer mindenképp vége lesz.:)

2018. jan. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Csatlakozom, én is így vagyok kb.
2018. jan. 5. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
61%

,,Én meg anyagilag jól állok, jó külsőm van, van munkám, vannak terveim, nem próbáltam drogokat, még cigit se szívok, alkoholt is alig iszom."

Most ettől függ komolyan, hogy ki milyen jó ember? Ez csak a felszín. Attól mert tisztességes mintapolgár vagy vagy még nem leszel megnyerő és érdekes személyiség.


Ez a ,,nem cigizek" duma meg rohadt idegesítő. Most aki cigizik az szarabb ember? Miért?

2018. jan. 5. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%

Mert a cigi teljesen értelmetlen, büdös, egészségtelen, gusztustalan, ezért aki dohányzik arról feltételezhető egy erős intelligenciahiány..

Kérdésre válaszolva: Ugyanígy vagyok én is. Magas, sportos, intelligens vagyok, jó munkával rendelkezem, jól öltözök, társaságban mindenki kedvel, mert jó beszélgetőpartner, vicces és értelmes vagyok. Mindezek ellenére az általam ismert lányok egysejtű vadparasztokkal vannak, akiket ráadásul szégyellnek társaságban, mert full buták és beégnek mellettük, de természetesen velük mennek haza... A szikra... ☺

Meg kell próbálnod valamelyik hobbidon keresztül barátokat szerezni. Ez nehéz lesz, mert gondolom be vagy zárkózva, de erőt kell venned magadon.

2018. jan. 5. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem szarabb ember, aki cigizik, mindenkinek szíve joga, hogy mit csinál, de én személy szerint nem jönnék össze dohányos lánnyal, mert nem szeretem a cigi szagot, (nem tehetek róla, undorodom tőle) és nem akarom passzívan szívni a füstöt. Nem ítélek el senkit azért mert dohányzik, de ettől függetlenül fizikailag rosszul vagyok szagától meg a füsttől. Gondolom nem csak én vagyok így ezzel.
2018. jan. 5. 09:15
 8/12 Judit58 ***** válasza:

figyelj! nincs veled semmi baj.Ismerkedj beszélgess össze fog jönni.Én egyy társkeresőn találtam meg a páromat imádjuk egymást. mindketten régen egyedül voltunk már.Ő 29 éves szakmunkás.Én57 éves orvos-főorvos.

Euz csak azért irom hogy lásd nem szabad kívánságlistával nekiállni...ha én is korombeli diplomást kerestem volna aki jó az ágyban..még ma sem tartanék sehol....Számomra a legfontosabb h szeressen és tudjon dolgozni-pénzt keresni(ne én tartsam el)

Nagíyon sok pofáraesés után találtuk meg egymást,és bármennyire is furcsa pár vagyunk már másfél éve együtt élnünk.Szóval neked is van valahol egy lány, egy nő aki rád vár. sok szerencsét

2018. jan. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
# 8 :O
2018. jan. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Na én meg olyan férfivel nem jönnék össze aki annyira szerencsétlen és gyenge, hogy nem bír elviselni egy kis füstöt. Mintha az a retkes cigaretta füst maga az ördögtől lenne komolyan...:D Nevetséges. Persze a jó kis Pesti szmogot szívjátok egész nap, meg zabáljátok a mekibe a műanyag szart. (Ha nem, akkor visszaszívom) De sok ember papol a cigizésről, amikor életébe nem sportolt, szmogba él, gyorséttermekben eszik, feldolgozott agyonfinomított szarokon él, és el se olvassa mi van abban amit megeszik.


,,Mert a cigi teljesen értelmetlen, büdös, egészségtelen, gusztustalan, ezért aki dohányzik arról feltételezhető egy erős intelligenciahiány.. "


XDDDD Mert rólad nem feltételezhető ilyen gyenge érvekkel?

Einstein pipázott, Ady láncdohányos volt, Freud szivarozott, hány intelligens embert tudnék mondani, aki keményen cigizett.

Attól mert a hajléktalanok meg cigányok 90%-a cigizik, még nem lesz unintelligens az aki dohányzik. És ezek az emberek nem azért cigiznek mert nem fogják fel hogy milyen hatása van a szervezetükre, hanem mert nem érdekli őket. Nem értékelik annyira az életüket, mint te vagy én, egy átlagember.


És mindezt nem azért írom, mert láncdohányos volnék. Én pl. nagyrészt csak társaságban cigizek, ha egyedül vagyok egy nap 1-2 szál mert ennyi jól esik. Néha semennyi. Inkább elszívok 2 szál cigit ha ideges vagyok, minthogy megdögöljek a gyomoridegtől.


És a káros dolgokról meg annyit, hogy apám 30 éve cigizik, a köhögésen kívül semmi baja nincs. Az apai nagyanyám is cigizett, 77 évig élt.


Genetikailag benne van az emberbe egyébként a dohányzásra való hajlam, pont mint az alkoholra való hajlam. Genetika az is, hogy kinek mennyire károsul tőle a tüdeje.


Bennem pl. alkoholizmusra hajlamosító gén egyáltalán nincs, mert utálom az alkoholt. (ha iszok, akkor azért hogy berúgjak, ezeket a kis 1-2 sörös iszogatásokat sose tudtam értékelni) Ellenben 15 évesen már cigiztem...

2018. jan. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!