Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Semmi nem nehezíti meg jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Semmi nem nehezíti meg jobban a társkeresést, mint a magány?

Figyelt kérdés

Ismerek olyanokat, akik drogosok, alkoholisták, semmi pénzük nincs, se munkájuk, nem néznek ki jól, de van társaságuk így párt is könnyen találtak.

Én meg anyagilag jól állok, jó külsőm van, van munkám, vannak terveim, nem próbáltam drogokat, még cigit se szívok, alkoholt is alig iszom, de nagyon magányos vagyok, így a társkeresés is teljesen reménytelen. Van néhány ember, akikkel nap mint nap találkozom, de ők le se szarják, hogy mi van velem. A barátaim szinte mind külföldön vannak, vagy ritkán értnek rá, nincs ilyen társaságom ahova eljárnék. Neten próbáltam már ismerkedni, de szinte mindig csalódás ért. Teljesen egyedül érzem magam a világban. Van egy lány, akibe régebben szerelmes voltam de ő mással jött össze, ettől függetlenül havonta,félévente rámír, hogy mi van velem, meg aggódik értem, mindig visszaírom, hogy minden rendben, még ha semmi sincs is. Azért aggódik, mert ő pontosan tudja, hogy milyen magányos vagyok, ezért nem jött össze velem, most meg bűntudata van, pedig teljesen fölösleges emiatt rágnia magát, az aggodalmától nem fogom magam jobban érezni.



2018. jan. 4. 23:34
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nekem is mindkét nagypapám dohányos volt, az egyik 95 a másik 84 évig élt, én se mondom, hogy egészségtelen lenne. Hanem szimplán rosszul vagyok tőle, megmagyarázgatatlanul taszít az ilyen emberek szaga. Egyébként meki kaját ugyanúgy nem eszek, mert egy rakás szar, a városnak pedig a zöld részén lakom, de egyébként is teljesen más a város általános szmogja, mint egy közvetlen közeledben lévő emberen érezni a cigi szagot.
2018. jan. 5. 13:32
 12/12 anonim ***** válasza:
a cigivel az a baj h 1000 egy doboz, mennyi másra is lehetne költeni
2018. jan. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!