Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hátrányt jelenthet ez a későbbiekben a társkeresést illetően?

Figyelt kérdés

Mikor vidékről pestre költöztem nem volt pénzem albérletre, csak egy gyárban tudtam elhelyezkedni betanított munkásként, így egy férfival laktam együtt, akinek szexszel fizettem a lakhatásért cserébe. Nem ment ez így sokáig, csak egy évig, mert aztán egy barátnőm is idejött egyetemre és hárman béreltünk egy lakást, plusz akkor már egy kicsivel én is többet kerestem, így könnyebben ment fizetni az albérletet.

Ez mennyire gáz így? Nálatok zavarna ez egy lányban? Inkább hallgassam el?

Köszönöm!

21L


2018. márc. 18. 18:41
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
69%
Hallgasd el!
2018. márc. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
28%

Eleg nagy ri**nc vagy.

Szerintem hallgasd el mindenki elott mert ha ezt megtudjak rolad paros labbal rugnak ki.

Jellem es tartas nulla nalad.

2018. márc. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
35%

Dehogy jelent hátrányt,minden férfi egy prostira vágyik..

Inkább maradtál volna otthon kapálni.

2018. márc. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Más megoldást is találhattál volna,mi lett volna,ha férfinek születsz? Akkor nem lett volna ez a könnyebb út,az lett volna,amit a 4-es írt. Neked is azt kellett volna választanod,kibírtad volna és most nem kavarognának ezek a kérdések a fejedben.
2018. márc. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
81%
Etz hallgasd el! Sose beszélj róla! Nem tudom, hogy ez miért nem természetes dolog. Ha egy dolog rossz helyzetbe hoz, akkor hülye vagy ha magad beszélsz róla.... nem?
2018. márc. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
89%

Ezeknek és a korodbeli anyukáknak a kérdéseit olvasva jövök rá, hogy valójában nem is az az élet az átlagos, amit én élek, hanem amit ti... Sajnos.


Van, akinél nem gond ez, gondolom... De az sokkal nagyobb gond, hogy te ezt még utólag is egy jó megoldásnak tartod. Nekem meg sem fordult volna ilyen a fejemben, te meg tök természetesnek veszed, hogy beléd verik lakhatásért cserébe. Ha árva lennél és hajléktalan, akkor azt mondom, jól van, bár sok intézeti gyerek is megoldotta tisztességesen, a fiúknál még rz az opció sincs. De neked ott volt az otthonod, a szüleid...


Egy programnyelvet megtanulni 1-1,5 év annyira, hogy kapj munkát. Otthon, még tanfolyamra sem kell menned. Egy OKJ tanfolyam fél éves, vagy annyi sem. Miről beszélünk? Rég robbanthattál volna értelmesebb módon is.


Szeretem, mikor a nagy feministák bizonygatják, hogy mennyire erős nők, de úgy boldogulni, mint egy férfi, az már sok lenne nekik.

22N

2018. márc. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
3-as: Nem hiszem, hogy találnának eltartót. Ez a különbség:)
2018. márc. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
4-es, de lehet. Találhatnak homoszexuális pasit is:)
2018. márc. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
16%
Trolltársak! Mindenkiből kibújt a tökéletesbe oltott bíró! Mi a frászért kell elítélni valakit egy ilyen dologért. Semmi szabálytalant nem csinált, ha neki ez rendben volt, akkor ok. Nyilván nem volt, mert különben nem kérdezte volna meg. Bizonytalan, nincs támasza, azt hiszi itt kell ilyen kérdéseket feltenni. Az lenne a jó, ha mindenki abban támogatná szerencsétlen lányt, hogy ne kerüljön emiatt hátrányos helyzetbe a jövőben. Nem vagyunk abban a helyzetben, hogy megitéljük a mások cselekedeteit, pláne nem névtelenül. Mondjuk már azt, hogy mindegy mi történt, hiszen ezen nem tudunk változtatni, de legyen szíves a jövőre való tekintettel ilyen hülyeségeket nem csinálni. Ennek az első pontja az, hogy nem beszél erről a dologról sose a k. életben senkivel. Ez a legjobb stratégia.
2018. márc. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha jön a szerelem, el ne mondd neki. Honnan jönne rá, nincs beléd szerelve számláló, nem? (Nem kell mindent kidumálni.)
2018. márc. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!