Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire probléma, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire probléma, ha egy nőnek volt már nem egy egyéjszakása?

Figyelt kérdés
Volt komoly kapcsolata is (több éves), de ha utána mondjuk elkezdett kalandozni és volt, akivel csak a szexig jutottak...
2018. márc. 18. 00:55
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Nem ítélem ezt el férfi oldalról is, ha nem a párja mellett teszi az illető és ha nem úgy, hogy hazudik a szexért meg színészkedik...


Volt egy időszak, mikor komolyat kerestem és nekem is eléggé lealacsonyító és bosszantó volt, mikor mindenki adta a herceget és eljátszotta a komolyszándékú úriembert, aki szex után HŰ, MICSODA VÉLETLEN, HOGY PONT AKKOR nem tudja, hogy akar-e komoly kapcsolatot és lehet, hogy hagynunk kéne.


A magam oldaláról inkább csak attól tartok, hogy nem fognak emiatt komolyan venni, ha majd egyszer eljutok arra a pontra, hogy újból kíváncsi lennék valami hosszútávúra. Tudom, hogy ha nem mondom el, rá sem jönnek, de nem vagyok az az ember, aki elhallgatná a párja elől, hogy bizony voltak idők, mikor élt ilyesmivel, nem is egyszer, nem is kétszer... Nem ment át rajtam egy falunyi ember, de azért ha azt számolom, hogy 3 éve vagyok egyedül és 2-3 havonta volt mindig valaki, akivel "jól éreztük magunkat", ez azért nem kevés. Ahhoz kevés, hogy hírem legyen, de... Értitek.

2018. márc. 18. 02:54
 12/15 anonim ***** válasza:
65%

Nőként válaszolnék, főleg mert nekem... Hát volt egy pár.

Igen, vannak, akiket zavar. De nem mindenkit. Voltak komoly kapcsolataim, nem tagadtam le az alkalmikat. Most is elég komoly kapcsolatom van, tudja, hányan voltak előtte...


Aki ez alapján ítélkezik, azt el kell kerülni jó messzire.

2018. márc. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
20%

Ha azt a nőt nem zavarja, hogy prostiztam, akkor nincs vele probléma.

Bár az a nő aki ebbe belekot, elég primitív lehet, úgyhogy tényleg csak dugásra kéne.

2018. márc. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
87%

Ez egyénfüggő. Valakit zavar valakit nem.

Engem speciel az ilyesmi nem érdekel. Nem tartom alávalóbbnak az alkalmit egyszerűen csak más. Ha szingli az illető akkor erkölcsileg sem látok benne kivetnivalót.

Felnőtt ember azt csinál amit akar.

De önmagában a szexualitás csak egy részét árulja el az ember személyiségének.

Normális pasas nem ezen fog kattogni.

2018. márc. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Van, akit ez zavar, és van, akit nem. Nem ezen múlik, hogy normális-e az illető. Egyszerűen személyiség kérdése. Akinek voltak ilyenek, az nyilván megkockáztatja, hogy ezzel kizárja magát az emberek egy részénél, de hát istenem, az életben sok döntés kockázatokkal jár.
2018. márc. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!