Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 54 éves nő 80 feletti férfivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

54 éves nő 80 feletti férfivel fontolgat házasságot, értelmes dolog ez?

Figyelt kérdés
Normális az, ha egy középkorú nő egy bőven nagypapa korú férfi iránt érez többet, mint barátság? Nagyon beteg dolog, ha ebben az életkorban házasodik össze két ember? A férfi nem jómódú, nem él magasabb színvonalon, mint a nő. A férfi mostohalánya idősebb, mint új "szerelme".

2018. márc. 17. 14:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
19%
Persze, hogy értelmes. Soros Györgynek ennél sokkal fiatalabb felesége van most. Ő aztán tudja, hogy kell élni.
2018. márc. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez kettejükön kívül senkinek sincs köze és a korkülönbség sem annyira lényeges ilyen korban, ha nekik megfelel, akkor mi a gond?
2018. márc. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
57%

1. Az 54 éves nö azért már böven a "középkorú" felsö határán mozog, vagy már át is lépte azt.


2. Bárki esetében a "mostohalány" nem rokon és lényegtelen a kora, mert lehet akaár 35 éves valakinek 20 éves mostohagyereke is.


3. Ezek szerint a férfi olyan (szellemi) értékekkel rendelkezik, amivel meg tudott egy nöt hódítani.


4. Ha ök ketten szeretik egymást, akkor másnak semmi köze hozzá.


Mellesleg TE KI VAGY a történetben, hogy ennyire kiakadtál rajta? Inkább örülnél, hogy megtalálták egymást, hacsak enm vagy kimondottan rosszindulatú, gonosz ember!

2018. márc. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Kedves 3-as,


18 évesen nem éppen egy 80 éves, pelenkás új "mostohaapáról" álmodik az ember, akitől lenne egy mostohatesó, aki az anyámnál is idősebb...


Beleszólásom nincs, de örülni nem fogok nekik. Ha rosszindulatú vagyok ezért legyen, de szerintem egy 80 éves bácsi aki a 3. házasságára készül az sem teljesen százas. (Számomra a házasság egy szép, felelősségteljes dolog - volt eddig...)

2018. márc. 17. 15:16
 5/11 anonim ***** válasza:
49%
#4: Teljesen megértelek kérdező. Elég abszurd a szituáció.
2018. márc. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

#1, szerintem olvasd végig a kérdést, mielőtt válaszolsz.

Kérdező, megértem, hogy nem örülsz ennek, de hát te sem tudhatod, miféle a kapcsolatuk. 18 évesen inkább a saját felnőtt életedre koncentrálj, lassan elkezdődik, de gondolom te se örülnél, ha ilyen szinten beleszólna bárki is.

2018. márc. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy így akar gondoskodni a férfi a párjáról. Ha ő meghal (erre azért záros határidőn belül esélye van) kapni fog anyád özvegyi nyugdíjat. Egyébként csak jogi értelemben van jelentősége, hogy házasok, vagy csak egy pár.
2018. márc. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Senkinek semmi köze sincsen hozzá!

Az ő kapcsolatuk,ha megtalálták egymást miért ne?

sok boldogságot kívánok nekik!

2018. márc. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"18 évesen nem éppen egy 80 éves, pelenkás új "mostohaapáról" álmodik az ember, akitől lenne egy mostohatesó, aki az anyámnál is idősebb..."


Neked NEM KELL álmodni mostohaapáról, ez anyukád dolga és az ö párkapcsolata, amibe neked nincs beleszólásod. Márcsak azért sem, mert jogilag te is felnött vagy, és egy-két év múlva már nem élsz velük.

AZ, hogy "pelenkás" gondolom, csak feltételezés részedröl, de ehhez sincs semmi közöd.

A mostohatestvér meg eleve nem lehet probléma, mert jó esetben évente egyszer ha látod. Emellett az életkora végképp lényegtelen.


"Beleszólásom nincs, de örülni nem fogok nekik. Ha rosszindulatú vagyok ezért legyen, de szerintem egy 80 éves bácsi aki a 3. házasságára készül az sem teljesen százas. (Számomra a házasság egy szép, felelősségteljes dolog - volt eddig...)"


Az, hogy valakinek a 3. házassága lesz, önmagában sem elítélendö dolog, de 80 évesen - feltételezve, hoyg elöször 20 éves volt -, még mindig 30 éves házasságokat jelent, ami egyáltalán nem felelöség nélküli gondolkodásra vall, igazán nem tudom, mi a konkrét kifogásod az ellen, ha újra megházasodik.


Ez tipikusan az éretlen kislány viselkedése, aki nem tudja elfogadni, hogy az anyjának is lehet kapcsolata.

2018. márc. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
10%
50 evesen a ferjem 51, nem tudnam magam ilyen oreg pasi mellett elkepzelni..
2018. márc. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!