Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Agresszív személyiség lennék,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Agresszív személyiség lennék, vagy csak lappangó egészségügyi probléma lehet?

Figyelt kérdés
Tudom nem igazán ide tartozik,de én azért itt teszem fel,mert terv szerint jövőhéten randim lesz,egy nagyon kedves nővel.Viszont mostanában nyomaszt hogy a legjobb haverom kb ellopta egy lány,főleg reggel nagyon agresszív vagyok,nagyon erős fejfájás nyomaszt főleg reggelente.Néha már kezdem azt érezni hogy kedves srácból valami agresszív leszek,de randid nem akarom elrontani,maga az érzés hogy egy ilyen nőnek tetszem olyan felemelő,amúgy se vagyok rossz pasi,de mindig leírtam magam valamilyen szinten.Szóval lehet a randi miatti idegeskedés rátesz,mert mindig figyelem ha nőnek új ismerőse van,és ha már látom hogy egy izmos srác,már kezdek kudarcot érezni,de lehet hogy azért vagyok ilyen mostanában mert volt egy elég magas lázzal járó,valamilyen gennyes arcüreg gyulladás szerű bajom és lehet még nem múlt el teljesen.Nem tudom,de totál idegesnek érzem magam,és lehet tényleg a randi miatt,annyi sikertelen randim volt mostanság (nem paszoltam össze az adott lánnyal,legtöbb randi partner bulizos volt,én meg elég zárkózott vagyok)
2018. febr. 28. 11:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Lappangó agyhúgykő...
2018. febr. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Magas vérnyomás is okozhat feszültséget,ingerültséget.Mérd meg időnként ha úgy érzed,hogy feszült vagy.
2018. febr. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!