Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire probléma, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire probléma, ha egy nőnek volt már nem egy egyéjszakása?

Figyelt kérdés
Volt komoly kapcsolata is (több éves), de ha utána mondjuk elkezdett kalandozni és volt, akivel csak a szexig jutottak...
2018. márc. 18. 00:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%
Nincs azzal baj, francnak hiányzik mindig a szex mellé a kötődés.
2018. márc. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%
Miből gondolod, hogy probléma? Vannak testi szükségletek is, nem mindig csak lelki.
2018. márc. 18. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
2%
Hmmm...
2018. márc. 18. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
14%
Ez rettentő nagy gond, rögtön keress fel egy kiéhezett focicsapatott, hogy egy este beszedhess egy halom skalpot. :D
2018. márc. 18. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ez csak kétféle embert zavarhat: azt, aki nagyon vallásos és ellenzi a szexet esküvő előtt, vagy azt, aki sikertelen a nőknél és ezért “hogy képzelik a nők, hogy kalandoznak, mikor ő nem teheti meg”. Más esetben senkit nem érdekel, felnőtt ember vagy, azt csinálsz, ami jól esik, senkinek nem tartozol ezzel elszámolással, nemis ártasz vele senkinek(persze akkor, ha épp szingli vagy).
2018. márc. 18. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
29%

Egyenlőre velem is csak szexig jutna.

Ne vedd magadra, nem ítélem el csak egy elég meredek határon túl, de addig amíg én is inkább kalandozni és élni szeretnék, de folyton megkapom, hogy ők nem olyan lányok, mit képzelek magamról és itt is, gyakran mindenféle kangörcsös, nőket lealacsonyító véglénynek elmondják az olyan férfit aki nem állandóan csak a szerelmet akarja hajkurászni addig marad ez.


Kicsit igazságtalannak tartom ugyanis, hogy amikor egy teljesen átlagos, nem topmodell nő csak kalandozni szeretne és jól érezni magát akkor tálcán kínálkoznak neki a pasik és csak válogatnia kell, hogy éppen kivel akar ágyba bújni, de nekem, átlagos férfiként vért kell izzadni mire összejön valami és persze ezalatt is 20 nőtől kell elviselnem az ilyen-olyan jelzőket, lekoptatásokat, hisztiket, hogy mégis hogy van bőr a képemen, ő komolyat akar, stb...

Aztán persze a nagy komolyat akarás közben mégsem esik nehezére a köztes időben hetente-kéthetente más pasival csinálnia mert akkor hirtelen már éppen arra vágyik.


Szóval egy férfinak általában marad vagy a prosti vagy a frusztráció vagy a folyamatos pofára esés minimális sikerrel.

Nem tudom te hogy éreznéd magad, ha saját, önerejű próbálkozásaid ellenére a kiszemelt 20 férfi közül 19 elhajtana téged nem túl kedves szavakkal. Úgy egyszerű gondtalannak és kiegyensúlyozottnak maradni, ha erre a testi szükségletek mindig biztosítva vannak gyakorlatilag erőbefektetés nélkül.

Tehát amíg marad ez a kettős mérce addig én sem tudom túl jó szemmel nézni és tolerálni a dolgot, ez van.

2018. márc. 18. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
82%

"Kicsit igazságtalannak tartom ugyanis...."


Ez nem a nok hibaja, hanem a ferfiake, mert valogatas nelkul minden puncira rarepulnek.

Ha nem kornyekeznetek meg minden nonemut, akkor kevesebbol tudnank valogatni.

A masik oldal, hiaba legyeskedik korulottem mondjuk 100 pasi, ha az a 100 meg tobb tucat mas no korul is. Vagyis minden kiegyenlitodik.

Mert mar csak szamszakilag sem jon ki, hogy egy nore hajt 30 pasi, de ez a 30 kozben masoKra nem. Remelem erted a logikai buktat, hogy a noknek csak az a dolguk, hogy a rengeteg idealis jelolt kozul a legidealisabbat valasszak ki, es ez nekik csak ugy van.

Nos nem. Engem nem villanyoz fel egy elfuseralt alkalmi dugas, es nem megyek farokra vadaszni pentek este.

Itt ket vetulet lebeg egymas felett, a szex es a parkapcsolat.

Es akkor a kulonbseg. A ferfi, ha dugni akar, akkor barkit. Ha a no, valogat, mert neki akkor csak akkor jo, ha vonzodik a partnerhez. Ha 1 orara, akkor 1 orara. Nem kell szerelem, meg hadonlo, de eppen akkor nagyon vonzo legyen, mert kulonben nem lesz neki jo, es akkor meg minek.

2018. márc. 18. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
19%

#7

Szerintem meg a te állításodban ott a logiai bukta, hogy folyamatosan és mélységesen lenézed az összes férfit. Teljesen mindegy mit csinálnak, kisarkítod és mindent negatívan közölz. Megfigyeltem már a válaszaidat és feltűnt ez-az, hogy csak forr benned a gyűlölet.


Egyrészt, ez senkinek sem a hibája. A férfiak sem repülnek rá bárkire akinek puncija van, egyedül arról van szó, hogy a férfiaknak nagyobb az az intervallum amelyben a nőket vonzónak találják.

Egy férfi sem "bárkit" akar megdugni, hanem a számára vonzó nőket. Elég képtelen dolog úgy beállítani a dolgot, hogy a nőknek fontos az, hogy vonzódjanak a partnerükhöz, de a férfiaknak nem. Nálam is van nagyon sok olyan lány/nő akivel nem feküdnék le mert nem tartom őket szexuálisan vonzónak. Ez az arány pedig nem feltétlenül így van a nőknél.

Végeredményben a nők a férfiak sacc per kábé kb. 20%-ával szexelnek folyamatosan. Ezért van, hogy amíg egy jóképű férfinak van úgy 600-700 nője élete során, addig egy átlagos férfinak max 10-15.

És érdekes mód, mégsem azon férfiak vannak szidalmazva és megbélyegezve akik sorba viszik ágyba a lányokat, hanem a többség, hogy milyen "bárkit csak puncija legyen" ösztönlények.

2018. márc. 18. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
29%

Én sem értek egyet a 7-es állításával.

Megválogattam én is, és a férfi ismerőseim is minden helyzetben azt, hogy milyen nővel fekszem le.

Ha csak testi szükségletem van, akkor sem fogok olyan nővel összefeküdni, akire fel sem áll.

Ha ez nem így lenne, akkor vagy 30x több nő lett volna az életemben.

A nők egy része viszont azért gondolkodik másképpen az alkalmi dugásról, mert itt viszont valóban van annyi differencia, hogy egy férfinak kell általában megtennie az első konkrét lépéseket, ez azt jelenti, hogy a nők jó részének csak reakciókat kell adnia, ami miatt olyan helyzet alakul ki, hogy a nőknek kvázi csak várniuk kell, ülni egy helyben, emiatt bennük úgy tudatosul ez az egész szituáció, hogy ők könnyebben találnak maguknak partnert tehát az alkalmi dugások "értéküket vesztik", mert amit könnyebben megkapsz, azt kevésbé becsülöd, ez egyetemes szabály.

A férfinak még egy alkalmi dugásért is meg kell dolgoznia, egy nőnél, ha már kinéz valahogy, elég, ha csak vár egy kicsit, előbb utóbb jönni fog valaki, aki ágyba bújna vele akár 10 perc után is.

Erre épül az egész mai világ, de még a régi is. Ezért van 50x annyi női prostituált, és nem azért, mert a nők csak lelkizni akarnak.

Az viszont jogos és érdekes felvetés, hogyha a férfiak gondolkodásmódja hirtelen megváltozna, és ők is csak ülnének és várnának, akkor mennyi idő múlva kezdenének a nők, akár csak szex reményében is teperni.

2018. márc. 18. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

Másik okként még talán a társadalmi fregmentációt tudnám elképzelni.

Iskolában, egyetemen a nemek aránya kb. kiegyenlített - nem hiába, ott azért már sokkal több az alkalmi szex -, viszont azon túl nagyon kevés szektorban vannak a nők túlsúlyban, vagy akár csak kiegyenlített arányban.

Kíváncsi lennék a reakciókra, ha pl. egyszer olyan munkahelyen lennék, ahol 80 nő van és 10 férfi.

Harmadsorban pedig a klikkesedés. Ahogy tapasztaltam, az esetek többségében egy férfitársaságba mindig bekeveredik egy-egy nő, fordítva ez már jóval ritkább esetben áll fenn, tehát, hogy egy női társaságba 1-1 magányos farkas bekerül.

Ahány társaságom volt életem során, mindig túlsúlyban voltak a férfiak, női klikkekbe pedig csak nagyon rövid ideig, random tudtam "bekerülni".

2018. márc. 18. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!