Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Számotokra mennyire szimpatiku...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számotokra mennyire szimpatikus, ha valakinek kifejező az arca és szeret játszani a mimikával?

Figyelt kérdés

Nálam természetesen jön, de sokan megjegyezték már, hogy de fura, vagy egyenesen poénnak tartják.


Tehát szeretek rájátszani a mimikámmal a mondandómra, például sokszor ha csodálkozom, vagy nem értek valamit, szavak helyett az arckifejezésemmel kommunikálom le, sokan azon szoktak nevetni, hogy van, mikor csak az egyik szemöldököm húzom fel, van, amikor egy pajzánabb megjegyzés mellé poénból kacsintok, vagy a szemöldököm emelgetem, ugyanígy vagyok azzal is, ha magyarázok valamit akkor is van a homlokráncolástól kezdve a szemforgatásig minden, annyira bele tudom magam élni... Pofákat vágni nem igazán szoktam kellemetlen helyzetben, tudom leplezni az érzelmeimet, ha kell, csak szeretek ezzel játszadozni.:)


Nem akarok jelentéktelen hülyeségekre kérdezni, azért jutott eszembe ez, mert volt már, aki rácsodálkozott az ismerőseim közül, vagy külön megjegyezte, hogy néha a pofáim mindent elmondanak... Nem tudom, ez milyen benyomást kelthet egy randin, ott még nem tették szóvá, de lehet, hogy van, akinek ez kellemetlen, vagy nem épp a jó értelemben furcsa.:D


2018. márc. 16. 09:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem szimpatikus, nincs azzal baj, ha beszédes az arcod, sőt érdekes, és sok esetben vicces. Ismertem ilyen típusú embert, unatkozni nem lehet mellette, az biztos. Ha jó a beszélőkéd is, akkor egy élmény vagy, csak ne told túl. :)
2018. márc. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mint ha csak engem írtál volna le. Kissé teátrálisak vagyunk mindketten, ennyi. Nekem eddig semmi bajom nem származott belőle. Akit ez zavar, azzal meg semmit nem vesztettél. :)
2018. márc. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem jön be ez a ripacskodás, ne haragudj. Kerülöm a feltűnés mániás embereket, ők tipikusan azok, akik elmondanak egy nem humoros poént, aztán nevetnek a saját viccükön, vagy amikor grimaszolás közben bele mászik az arcomba, vagy hozzám ér...brrr. de utálom mikor valaki hozzám ér. Nem értem, miért nem lehet normálisan beszélgetni?
2018. márc. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azért az általad leírt ripacs távol áll tőlem, 3. :) Nem vagyok az a privát szférába gázolós, produkálom magam ember, aki kínosan hangosan röhög mindenen. Ez valahogy beépült, magam sem tudom, hogyan, ha mások nem szólnak, észre sem veszem, hogy rászoktam.
2018. márc. 16. 10:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor a még számomra is kedvelhető kategóriába tartozol 😁
2018. márc. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!