Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, nektek tényleg rohamosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, nektek tényleg rohamosan romlik az esélyetek 30 fölött?

Figyelt kérdés

sokatoktól hallom, hogy 30 felett akik egyedül vannak, rohadt nehéz dolguk van. 20-25 korban ilyet még nem hallottam.

Ez igaz?


2018. márc. 15. 22:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
69%

Nem romlik, hanem növekszik.


32N

2018. márc. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Ez attól függ szerintem:)

Ha a genetikája 25 évesen elkezdi engedi magát akkor egyre nehezebb, de amúgy ami nagyon rontja az esélyeket az a gyerek de az minden korban (persze gyerekes apukáknál nem de a választék egyharmada így kiesik a 30 éves férfiak közül).


Amúgy pedig igényfüggő is. Biztos van választék 30 év felett is pasikból, csak akkor olyanra legyen igénye akit megkaphat. Ha a milliárdost keresik úgy hogy pocakosak meg nincs foguk akkor valószínűleg kicsi az esélyik, de ha nem tudom... ha jobban néznek ki akkor van ilyenre esély:)

2018. márc. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
89%

Nem, sőt, sokkal könnyebb normális férfit találni 30 felett, mert a feszes külsőre hajtó (és egyidejűleg csak laza kapcsolatra vágyó) "kanok" tömkelege végre lekopik. Így nagyobb arányban maradnak azok, akik a külső mellett a személyiséget is értékelik egy nőben.

36N.

2018. márc. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
73%

Azoknak a nőknek romlik az esélyük akik el vannak hízva.

És azért van belőlük szép számmal.

2018. márc. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Mit vársz kérdező hogy majd bevallják?
2018. márc. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
86%

Ez komoly kérdés, miközben a MILF-ek korát éljük? Szerintem pont fordítva van, a férfiaknak egyre nehezebb 30 felett. Ahogy közelít a 40, egyre nehezebben tudod felvenni a versenyt a fiatalabbakkal és egy jó karban lévő 40 éves nő 20 évestől a 60 évesig válogathat az udvarlók között.

Igaz, szerintem a nők 30 éves koruk után teljesednek ki, akkor válnak igazi nővé.


38 F

2018. márc. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%
16 -os kérdés ki mire hajt. Szerinted egy pasi (20-60 évesig )mit akar egy 40 éves nőtől??? Hát nem közös gyereket!! Hanem kellemes kötetlen hedonista kalandot, testiséget élményt... kérdés hogy ez így rendben van-e? Az tuti hogy a családalapítás előtt álló jókiállású atomkandúr max tanpályának használja az érett hölgy bájait
2018. márc. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Pasik is, nők is, szerelmet keresnek, érzéseket. És ennek nem szab határt az hogy ki hány éves, hogy néz ki, van gyereke vagy nincs gyereke.
2018. márc. 18. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!