Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok, hányszor volt olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, hányszor volt olyan, hogy nagyon tetszett egy lány, de valami miatt mégsem mentetek oda hozzá? /nem mertetek, mondván úgyse lesz esélyetek/

Figyelt kérdés
2017. nov. 3. 13:36
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Ez hülyeség. Aki mer, az nyer. Maximum tapasztalatot.
2017. nov. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jópárszor. :D De nem féltétlen csak azért mert úgy gondolom nem jönnék be neki, hanem mert például látszik rajta hogy nagyon más stílust képvisel. Persze attól még lehet működne egy párkapcsolat, meg lehet kiderülnének róla dolgok amik megváltoztatják a véleményemet pozitív irányba, csak hát nem mindig tudok erőt venni magamon és inkább hagyom a témát.
2017. nov. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább azért nem teszem, mert szinte biztos, hogy kapcsolatban él, aki 24-26 között van, szemszögemből vonzó és szép, és a jelleme is normális. Most minek a csalódást szándékosan keresni? Sajnos van egy olyan érzésem, hogy simán csak lemaradtam erről a dologról, és mivel nem osztom a "mindegy, csak dugni lehessen" vezérelvet, ezért elég kilátástalan a dolog, az én koromban már.
2017. nov. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Rendszeresen tetszik egy csomó lány, ahányszor csak megyek az utcán, mégse megyek oda egyikhez sem. Szerintem már volt ilyen alkalom legalább száz.
2017. nov. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
volt egy lány aki szemezni akart velem, elém ült többször a villamoson, meg voltak egyéb jelek, mertem volna kezdeményezni nála, csak nem tettem, aranyos kis csajnak tűnt :)
2017. nov. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagyon sokszor volt ilyen regebben. Sajnos gyava voltam, nincs mentsegem utolag :(
2017. nov. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem gyávaságból, hanem az egyenlőség elvét betartva meghagytam nekik a lehetőséget. ;)
2017. nov. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Odamernék menni, de teljesen felesleges, mert a 99,99%-uk kapcsolatban él, aki valahogy kis is néz és kedvesnek tűnik. Ha épp nincs kapcsolatban, akkor meg az exe után sír, vagy plátói szerelme van, esetleg épp szexkapcsolatot tol valakivel. Szóval felesleges keresni az önszopatást. :)
2017. nov. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!