Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, milyen kategóriájú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, milyen kategóriájú lánnyal randiznátok, és melyiknél lenne esélyetek véleményetek szerint?

Figyelt kérdés

[link]


Lányok válaszát is várom, hogy ki hova sorolná magát a leginkább?


2016. okt. 15. 16:31
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
19%

Ez a kép, hogy is mondjam... rossz -.-


Arra jó, hogy az előnytelen külsejű lányok önbizalmát is feltuningolja, mert ezeken nem szerepelnek az igazán szép nők. Az itt 10-esnek becsült nők a valóságban 7-esek.

2016. okt. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
60%
Volt hasonlóval kapcsolatom mint a 8as kategória, én valahova 5-7 közé tenném magam férfiként. De kb 1esel értek egyet mivel ez ízlés dolga. Pl 6 sor második nálam 8, a 8dik sor 1. pedig 10. Gondolom én is valakinek 1es se vagyok, másnak meg jó vagyok 10esnek. Csak szórakozni, közvéleménykutatni jók az ilyen hasonlítgatások. 30/f
2016. okt. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Az tény, hogy nem mindegyik lányról a legelőnyösebb kép készült, de azért a 10-eseknél fentebb elképzelésem sincs kik lehetnek, ha ők nem a max... :O
2016. okt. 15. 16:46
 4/23 anonim ***** válasza:
18%

Kislány, a szépség relatív, mindenkinek más tetszik, más az ízlése.


Pl. egy kövér pasi számomra undorító, viszont másnak meg a testesebb pasik jönnek be!

Erről csak ennyit.


De látom, neked is jó sok időd van, ha ilyen b..romságokat találsz ki, mint ez a sz..r kérdés.


Kérdésedre válaszolva: a kép alapján 8-9-es kategóriába sorolom magam.

2016. okt. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
0%

#3


Ha ők lennének a max, még szűz lennék... Akár hiszed, akár nem, csak szebb nőim voltak ezeknél az összesnél. Mondjuk igaz, hogy én is jóképű vagyok és tetszetős a testem is, genetikailag vaskos izmok, széles váll, feszes fenék stb.


26/F

2016. okt. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Azt ugye tudod, hogy nem kötelező válaszolni?

Nem értem miért kell robbanni, csak mert nem tetszik neked egy kérdés...

2016. okt. 15. 16:50
 7/23 A kérdező kommentje:

Én a 8-asból az utolsóra hasonlítok, bár lehet máshova tennének...

Tényleg van 1-2 rosszul vagy éppen túl jól beállított kép.

2016. okt. 15. 16:53
 8/23 anonim ***** válasza:
75%
6os sor 2. pl lazán 7-8 nálam csak grimaszol. Azt is vedd észre, hogy 6os sor és azalattiakon nincs vakolat, vagy éppen nem profi a kép. Ha mindenkire rázavarnál egy száálylisztot, vagy egy 16 órás műszak után kapsz le, mindegyik 1-2 kategóriát mozdulna+/- irányba. 2es voltam
2016. okt. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
60%
7-től fölfelé, viszont szerintem sem a legjobbak a képek. Utálom a kategorizálást, de külső alapján 7-re tippelem magam, mégis vonzódott már hozzám a kép alapján 9-es nő nem is egyszer (oké, eltöketlenkedtem a dolgot legtöbbször, de nem ez volt a kérdés :D).
2016. okt. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
60%

mert értelmetlen a szépség kategóriás dolgokat firtatni, róla véleményt alkotni, mert ami az egyiknek tetszik, az lehet, hogy a másiknak nem és fordítva, és mivel a te kis agyadban értelmetlen dolog született meg, ez is téged minősít.


Akkor most én kérdezek: mi értelmét látod ennek a kérdésnek? Mit fogsz leszűrni a válaszokból?

2016. okt. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!