Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ti szívesen randiznáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti szívesen randiznátok egy kopaszodó fiúval?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, 3 éve kopaszodok. Mostmár elég feltűnő a dolog, ezért mindig 0-ás géppel levágom a maradék hajamat :D attól tartok, hogy ezmiatt máshogy néznek rám a nők, gáznak gondolják... stb.

2016. jún. 19. 08:46
 1/6 anonim ***** válasza:
63%

Üdv a világomban :D Bár én még nem vágtam le 0-ás géppel, de nagyon gondolkodok rajta. Ha te erre problémaként tekintesz (kategória alapján gondolom), akkor azt érezni fogják mások. Ne legyél olyan, mint sokan mások... Rengetegen csinálják azt, hogy szembesülnek a ténnyel, hogy kopaszodnak fiatalon és, mint valami kislány elkezdenek hisztizni. Nem a hajad az, ami meghatároz téged :D Sőt, a hajadnak sincsen semmi köze a magabiztosságodhoz, önbizalmadhoz. Szóval, hogyha valakinek egy ilyen dolog miatt, mint a kopaszodás elveszik az önbizalma, ott nem a kopaszodás az igazi probléma.


( Megjegyezném: A lányok sokkal inkább elnézőbbek, ha a külső "hibákról" van szó. Csak egy nagy adag önbizalomra, humorra van szükséged. )

2016. jún. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tetszik a kopaszodás és a kopasz fej, de nálam nem jelentene hátrányt.
2016. jún. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ha letolja nullással, vagy 1-2milisre csinálja meg,akkor nincs vele gond :D
2016. jún. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj emiatt! Barátomnak is kezd kihullani a haja, de szerencsére neki sokkal jobban áll a pár milis haj, mint a hosszabb. Nekem személy szerint egyáltalán nem tetszik, ha valaki kopaszodik és azt a pár szál haját fésülgeti jobbról balra, nagyon gáz. Tolja le, vagy hajsűrítő port szórjon rá. Nem egy barátnőm például észre se veszi, ha kopaszodik a pasi, szóval nem mindenki ilyen felszínes, mint én:D
2016. jún. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha van hozzá jó testalkatod (magasság, izom) és nem vagy csúnya, akkor a csajoknak nem fog feltűnni és nem fogja őket érdekelni, hacsak nem mindenáron egy dús hajú latin barna macsóra vágynak (tapasztalat ismerőseimtől). Sőt inkább kicsit ilyen "Jason Statham-es" is lehetsz. Viszont én a 170 centimmel és vékony testalkatommal legfeljebb úgy néznék ki, mint egy fehér goblin. Az az egy pozitív tulajdonságom van, hogy én annyira még nem kezdek kopaszodni, csak oldalt egy kicsit.
2016. jún. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem kopaszodok, de amúgy is leveretem géppel. Nem érdekel ki mit mond.
2016. jún. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!