Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, milyen kategóriájú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, milyen kategóriájú lánnyal randiznátok, és melyiknél lenne esélyetek véleményetek szerint?

Figyelt kérdés

[link]


Lányok válaszát is várom, hogy ki hova sorolná magát a leginkább?


2016. okt. 15. 16:31
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
2es vagyok. Ha a 8asból az utolsó vagy, akkor nekem 10es:D. Holnap randi ? ;)
2016. okt. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Nem szűrök le semmit, csak kíváncsi vagyok.

Szerintem ez nem egy eget rengető nagy probléma...

2016. okt. 15. 16:58
 13/23 anonim ***** válasza:

Ezek a képek így eléggé relatívak, szóval inkább összességébe nézve, meg a saját ideáljaim szerinti kategorizálásom alapján azt mondanám, hogy 8-10 ig csupán a kinézete alapján is randiznék velük, 6-7 ig, ha már kicsit beszélgettem velük, vagyis kicsit megismertem őket, akkor ott is benne lennék egy randiba. 5 körül nagyon meg kell a személyiségével fogjon, hogy randi legyen belőle, az alatt meg felejtős, mert a vonzalom sehogyan sem lenne meg.

Az esélyek meg relatívok, mert nem lenne kevesebb vagy több esélyem, egy kevésbé szép és egy szép lánynál, vagy egy szépnek is bejöhetek, egy csúnyábbnak meg nem.

2016. okt. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
0%

"Nem szűrök le semmit, csak kíváncsi vagyok."


hűű.. te aztán jól kimagyaráztad magad, mert kíváncsi vagy, de egy értelmes választ nem adtál arra, hogy mi értelmét látod ennek az egésznek. (mivel egy kérdés értelme nem abban rejlik, hogy most te kíváncsi vagy valamire vagy sem! a kíváncsiság az más kategória!)


és miért vagy rá kíváncsi? több leszel tőle? a válaszokkal meg fogod váltani a világot? vagy nőni fog ettől az egód?


végül is mindegy, de remélem a valós világban, ha valaki feltesz egy magasabb szintű kérdést, hogy mondd el, hogy miért pont ez, és támaszd alá érveiddel, akkor remélem értelmesebben fogsz válaszolni neki. :)

2016. okt. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Mit feszülsz? Jézusom...

Te nem szoktál csak úgy spontán kíváncsi lenni valamire?


Szerintem ne kommunikáljunk, mert irritáló vagy. :(

2016. okt. 15. 17:21
 16/23 anonim ***** válasza:
0%

én is kíváncsi vagyok azokra a válaszokra, amiket feltettem neked


ha ezt téged zavar (hogy tükröt állítottam eléd) akkor az a te bajod

2016. okt. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Milyen tükröt? Neked mi bajod van?


"és miért vagy rá kíváncsi? több leszel tőle? a válaszokkal meg fogod váltani a világot? vagy nőni fog ettől az egód?"


Hülyeségekre minek válaszoljak? Teljesen értelmetlenek a kérdéseid ezzel a témával kapcsolatban...

2016. okt. 15. 17:32
 18/23 anonim ***** válasza:

tükör = ugyanolyan a másik ember, ugyanúgy viselkedik mint ahogy te


na tessék, akkor most én is visszakaptam? (azt leszámítva, hogy én válaszoltam a te értelmetlen kérdésedre!!) értelmetlennek titulálod a kérdéseimet?

és milyen jogon?


akkor most én se legyek kíváncsi?


de se baj, egy nulla IQ-s h..lye p..csával teljesen felesleges leállni eszmét cserélni, mert képtelen felfogni egy magasabb szintű kérdést, aminek megválaszolásához már az eszét is használni kéne. De hát hogy használjon valaki olyat, amivel nem rendelkezik.

2016. okt. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

ui.: tényleg bonyolult kérdést tettem fel:


miért vagy rá kíváncsi?


erre még Eistein se tudna válaszolni :D

2016. okt. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Azért, mert érdekel az itteni felhasználók véleménye.

Ezen nincs mit túlragozni.

A definiált fogalmat sem lehet tovább definiálni, mégis ezt kéred tőlem.


Nem tudom kettőnk közül kinek vannak értelmetlen kérdései...

Nagyon frusztrált vagy, szerintem kezeltesd magad!

2016. okt. 15. 17:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!